Weight Watchers

  • 3 136
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Мами,
някоя от вас да има опит с това чудо?
Моля, споделете опит. Струва ли си или не?

# 1
  • Мнения: 2 567
Моя приятелка тук се храни по тази схема и беше много доволна. Аз лично нямам опит  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 2 195
За пръв път 4увам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 567
Храненето ти е по точкова система. в общи линии в това се състои

# 4
  • Мнения: 3 423
Храненето ти е по точкова система. в общи линии в това се състои

а това с групите, да не е като анонимните алкохолиzи, само дето никой не е анонимен и никой не е алкохолик...

# 5
  • Мнения: 2 567
Хехе,  Laughing ми тя беше доволна от сбирките. Веднъж седмично са и не знам точно какво ти говорят.... Thinking Знам, че ги мерят, за да видят до къде са стигнали с килцата  Grinning

# 6
Ето малко инфо.
Иначе съм си копувала туй-онуй ама е ставала неволно все. После виждах знака на weight watchers Embarassed Laughing Laughing

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Хехе,  Laughing ми тя беше доволна от сбирките. Веднъж седмично са и не знам точно какво ти говорят.... Thinking Знам, че ги мерят, за да видят до къде са стигнали с килцата  Grinning
Порицават се публично ако са наддали Wink Това уж стимулирало да не изневериш на диетата Wink
Иначе и аз си купувам техни стоки. Имат доста хубави попадения Wink

# 8
  • Мнения: 3 423
Цитат
Порицават се публично ако са наддали Wink Това уж стимулирало да не изневериш на диетата Wink
Иначе и аз си купувам техни стоки. Имат доста хубави попадения Wink
Цитат

е, те това с публичното порицаване ама хич не ме кефи.

# 9
  • Мнения: 3 880


е, те това с публичното порицаване ама хич не ме кефи.
Aми то точно това е целта на занятието Wink тъй като не те кефи да те порицават публично си даваш зор да не надебеляваш (че даже и да сваляш) и така постигаш желаният ефект Laughing Така се подпомага дисциплината. То ако вземат да те потупват по рамото за всяко качено кило как ще се отслабва Wink

# 10
  • Мнения: 978
Много е суперско от това, което съм чула.

# 11
  • Мнения: 1 630
Лиске, аз я правих тази зима и съм много доволна
смъкнах едни килца дето иначе не мърдаха.
струва ми се много балансиран начин за хранене, без изпадане в крайности
идеята е че имаш даден брой точки на ден, които се калкулират в зависимост от възраст, пол, кила, тип работа и тн.
всяка храна ти носи определено количество точки. колкото е по-мазно или сладко толкова повече точки. Приспадаш си тички за спорт.

сваляш килата бавно, но сигурно и придобиваш добри хранителни навици.
срещите не са задължителни - можеш да си купиш диск или да си свалиш разни пиратски материали от интернет. Ако четеш френски имам много неща.
Аз ходих някъде на 5-6 срещи.  не са порицавали никого, че не е отлабнал достатъчно, но "потупваха по рамото" тези които се справят добре. На срещите се мериш без другите да те виждат 
модератората насочва разговора. атмосферата беше приятна

питай ако се сещаш нещо конкретно, че стана доста дълго, да не ме биете  hahaha

# 12
  • Мнения: 288
Рали, моля ако е удобно - напиши моля къде може да се прочете на френски повече за тази система. Много ме заинтригува, благодаря.

# 13
  • Мнения: 4 629
Имам приятелка, която много успешно сваля килограми. И аз съм се запалила, скоро да ходя Simple Smile

# 14
Niakoi moje li da poiasni malko.
Ot saita se razbita che ima dve menuta - edno e s tochki, a drugoto iadesh kolkoto iskash.
moje li niakoi da kaje koi hrani spadat kam tezi menuta.

Общи условия

Активация на акаунт