?гърдите ми сълзят?

  • 883
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Гърдите ми започнаха да сълзят от десетина дни,а едва сега влизам в 7-мия месец. Това нормално ли е? Ако на някого му се е случвало моля да сподели каквото знае.Благодаря предварително!

# 1
  • sofia
  • Мнения: 562
абсолютно нормално!на мен бая си ми течаха от края на 4ти началото на 5-ти месец!после имах доста кърма Grinning!
така че споко нормално е!

# 2
  • Мнения: 2 467
Гърдите ми започнаха да сълзят от десетина дни,а едва сега влизам в 7-мия месец. Това нормално ли е?
Аз съм в края на седмия месец и досега няколко пъти просълзиха ( единия път направо си ми намокриха пижамата  Laughing ) Напълно нормално е, нямаш повод за притеснение! Радвай се на коремчето и не се притеснявай много много!

# 3
  • Мнения: 150
blagodarj vi momi4eta!
biah re6ila 4e e tvarde rano i imam niakakav hormonalen problem.
сега се успокоих:)

# 4
  • Мнения: X
На мен ми капеше коластра от 4-и месец, ама после кърма нъц - то и голям праз де, ама ми беше много странно.  Thinking

# 5
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Ивче,аз съм,както се разбира от лентичката ми съм в 15 г.с. и от около максимум три седмици гърдите ми много много леко сълзят,консултирах се с други мами и се оказа нормална реакция на организма - всичко е наред   Grinning
 

# 6
  • Мнения: 1 215
Спокойно, не се притеснявай, аз сълзях от третия месец. А към края на бременността, иначе казано, в деветия месец направи си течеше коластра. А после като родих, никакви проблеми нямах с кърмата, имах за още няколко деца даже и сега имам много, въпреки, че прескачам хранения, къде се изцедила, къде не Rolling Eyes така че съвсем нормално е, даже е признак за много кърма според мен....

Общи условия

Активация на акаунт