Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Знаете ли ги тези пластмасовите пълни с някакъв разтвор за правене на балончета.Моята дъщеря много им се радва но половината от разтвора почти винаги го излива и ми излиза доста скъпичко всеки ден да и взимам.Пробвала съм с какво ли не да направя от този разтвор със сапун,веро,прах,тест но не стават същите.Някой ако има представа да сподели  Smile
Цитирай

Варна

Ние направихме разтвор с течен сапун. Като цяло става, но не е точно като оригиналния.
Цитирай

София

Преди много време имаше подобна тема. Даже мами щяха от Испания да носят р-р.
Аз съм пробвала с веро (препарат за миене на съдове), но пак не е същото. Дияна като по-малка също постоянно ревеше за тези "балончета". Не, че сега като види не иска, но прескачаме набързо сергиите.
Преди много години баба ми правеше р-р с веро, и биваше.
Цитирай

Имаме 2 такива.
Правя с веро разтвор и пак става.
Цитирай

София

Специално за целта съм си купила един супер евтин препарат за съдове /тип Веро/, който не съдържа никакви омекотители и тем подобни. Разтворът го правя 1:2 /две части вода, една част веро/. Стават си чудесни балончета.
Цитирай

София

Специално за целта съм си купила един супер евтин препарат за съдове /тип Веро/, който не съдържа никакви омекотители и тем подобни. Разтворът го правя 1:2 /две части вода, една част веро/. Стават си чудесни балончета.
Кажи какъв по точно е препарата Peace
Цитирай

софия

продават в Джъмбо готов, не е скъп
Цитирай

софия

продават в Джъмбо готов, не е скъп
Цитирай

До парка

И аз ги правя с най-обикновенно веро,пак стават,децата се кефят. Peace
Цитирай

Varna

Аз ги правя с душ- гел. Стават страхотни балончета и ухаят приятно. Разреждам с вода и готово.
Ние имаме и  влак който пуска балончета и често трябва да правя разтвор.
Цитирай

Outside the Matrix

Ще ви издам тайната на най-големите и шарени балончета на света: дестилирана вода, веро, глицерин. Не казвайте на никого!!  Whistling
Цитирай

София

Ние купуваме нови, като свършат старите, че иначе е голяма олелия... Но и аз се чудех какво е това, което прави сместа "мазна", явно глицерина е. Мерси  Smile
Цитирай

софия

Ще ви издам тайната на най-големите и шарени балончета на света: дестилирана вода, веро, глицерин. Не казвайте на никого!!  Whistling

някакви пропорции?
Цитирай

Sofia

Ние имаме пистолет, който прави балончета. Аз използвам веро най обикновено , разреждам на око. Препаратите с балсам не стават.
Цитирай

Разредено обикновено веро, но верото трябва да е повече иначе на стават балончетата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора