Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 13 май 2008, 14:49 ч.
  • Преглеждания  3 760  Мнения  41  Онлайн  1
Отговори
Здравейте мами,
на мен все още ми предстои да правя фетална морфология (имам запазен час за другата седмица), а съм много любопитна да разбера какво бебенце нося  - момченце или момиченце.
Днес в нашия завод имаше профилактични прегледи  и докторите гледаха бебенцето ми на ехограф. Виждаше се как бебенцето рита с краченца  и бута с ръчички, а между крачката му се виждаше нещо, приличащо на две малки бобени зърна. Аз също ясно го видях, защото монитора беше обърнат срешу мен. Незнам какво се вижда при момиченцата и при момченцата. Доктора каза, че му прилича повече на момче. Кажете ми какво е по-вероятно според вас? newsm78
Каквото и да е бебето, вече много го обичаме, но искаме да знаем пола на малкото човече Heart Eyes Heart Eyes

Реклама
# 1
  • на морето
Другата седмица ще разбереш със сигурност пола на бебо.
Дотогава ............в очакване от неизвестното.

# 2
  • Софее
Само може да гадаем Simple Smile
Пожелавам ти да е живо и здраво, пък каквото дойде.

# 3
  • Ettlingen, DE
Може да се виждат и устничките по този начин...но незнам аз имам само момичета и само това съм виждала Simple Smile

# 4
  • Sofia
Е, ще разбереш скоро какво е.

# 5
Пожелавам ти едно здраво бебе пък каквото такова пола не е от значение .Е всеки си има предпочитания ,но аз съм на мнение че е важно всичко да мина наред и да е здраво бебето пък каквото ще да е  Peace
Леко бременеене!

# 6
  • у дома
Потърпи още няколко дни и ще разбереш. Каквото и да е, желая ти едно прекрасно бебнце!

# 7
  • Попово
шанса да е момче или момиче е 50 на 50 Simple Smile аз до сега само момченца съм виждала де  Sunglasses  пък каквото и да е, важно е да е здраво и обичано  Hug

# 8
  • София
Потърпи още няколко дни и ще разбереш. Каквото и да е, желая ти едно прекрасно бебнце!

Peace

# 9
  • София
Като ме гледаха преди няколко м. по-скоро се видяха две чертички отколкото зрънца и лекарката по това позна,че е девойка!
Пожелавам ти да е каквото искате и най-вече да е живо и здраво Peace!

# 10
В понеделник вечерта ще напиша какво е - ако доктора успее да го види хубаво Crazy, а иначе и аз се моля да е живо и здраво... Praynig! На мен лично ми заприлича на момче, защото "бобчетата" бяха доста издадени, но все пак може пък момиченце да е, знам ли докато са в коремите ни каква метаморфоза преминават newsm78 Laughing
Каката иска момиче, таткото - момче, едната баба - момиче, а другата момче и постоянно ме питат... ooooh!
След някой и друг месец, и аз ще пусна анкета за име, защото в къщи всички си харесваме различни имена...
Crazy family  Crazy Laughing

# 11
  • София
Никой не може да ти каже какво сте видели  newsm78.
Иначе само да вметна - тестисите не слизаха ли на място си чак към края на бременността?  newsm78 Върти ми се нещо след 30 г.с  Confused .
Така че не се навивай какво си видяла, за да не останеш разочарована  Wink. По-добре докторите да си гледат каквото трябва, а най-важното е бебето да е живо и здраво! Peace
п.с. Никога не успях да видя нищо когато бях бременна със сина ми (макар че уж ми показваха Embarassed), на малката обаче видях много хубаво дупето на триизмерен ултразвук.

# 12
  • София; Дружбето
На мен ми показаха едни доста добре изразени устнички. Но ако докторът не беше пояснил, че е девойка, главата си режех, че е мъж Laughing Каквото, такова, да ти е живо и здраво Hug

# 13
  • Стара Загора
И двата пъти още в 4-я месец ми казаха пола на бебето.Първият път доктора все се шегуваше "Хич няма да е срамежливо твоето момченце-първо пишлето си показва " Joy Аз нищо не различавах  Wink

# 14
  • гр.София
При мене казват че е момиченце. Трима различни лекари. Все ми показват как точно виждат пола(дори на ФМ) но аз така и нищо не успях да различа. Чак сега преди една седмица при последния преглед що годе различих срамните устни, но добре че ми ги показаха Simple Smile

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт