Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Привет Smile
Моята лекарка ми даде лекарство, което тя каза, че е "миазматично"/надявам се, че правилно съм го чула и написала/.
Някой знае ли какво точно означава това?
Цитирай

Тук и Сега

Миазъм е една голяма глюпост!
Според някои се унаследявали и водели началото си от лемурийската и атлантската цивилизация.
Според езотериката бяха псора,раков и туберкулозен ,ако не се лъжа.И всички болести се въртяха около това. ooooh!
Пак според нея човечеството ще се отърве в един момент от тях.

Цитирай

София

Миазъм е една голяма глюпост!
Според някои се унаследявали и водели началото си от лемурийската и атлантската цивилизация.
Според езотериката бяха псора,раков и туберкулозен ,ако не се лъжа.И всички болести се въртяха около това. ooooh!
Пак според нея човечеството ще се отърве в един момент от тях.

Нищо не разбрах!
Цитирай

Тук и Сега

Лошо няма.
Цитирай

високо

понеже имаше 4 еднакви теми, явно не съм улучила точната, в която да пиша...
та, защо не попита лекарката си за миазматичното лекарство? нали затова и плащаш?!
иначе, ето един линк, който може да ти даде представа:
http://homeopathia.hit.bg/miazmi.htm
Цитирай

София

Честно казано и моят хомеопат на няколко пъти ми споменаваше това лекарство, но не знам защо не я питах...това ми го казваше все като си тръгвахме и аз все чувах нумизматично  Shocked лекарство и ми беше неудобно да питам......но сега съм си наумила като ходиме при нея да я питам директно и дано ми го обясни по-простичко, че като чета не ми е много ясно  Tired
Цитирай

София

Благодаря за отговорите!
Не знаех, че е имало 4 еднакви теми, защото имаше проблем е форума и първоначално мислех, че изобщо няма пусната тема.
Цитирай

София

Какво значи "миазматично лекарство"?За първи път чувам за такова нещо!Може ли малко повече инфо
Цитирай

nqkyde tam

и мойта щерка пие такова.и не е глупост,щото действа мигновено.
Цитирай

Тук и Сега

Малко повече инфо за мигновеното въздействие?Изпива лекарството и е здрава на секундата,без да се налага повече да го пие?
Това е за Гинес!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.