Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 май 2008, 17:28 ч.

Капки за уши

• 1 342
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
Здравейте. Днес бяхме на лекар с 5-годишното ми момченце, има лека хрема. Сутринта се оплака от болка в едното ушенце, лекарят го прегледа, нищо не каза. Съмнява се хремата да е алергична,з а всеки случай взе секрет от нослето. Сега изведнъж се оплаква от силна болка в ухото. Да му взема ли някакви капки? Препоръчайте нещо сравнително безобидно. Ако положението се влоши, утре ще го заведа пак.

Пропуснах да кажа, че лекарят е изключително уважаван педиатър и му имам доверие. Ако имаше сериозна инфекция, би я открил. По-скоро е нещо вследствие от хремата.

Отипак подходящи ли са в този случай?

# 1
  • Насред хаоса
На моята дъщеря, когато беше на 2,5 години, й предписаха Отипак за остър отит. Разви го след лека хрема, затова те съветвам да заведеш детето на специалист УНГ. Така ще му спестиш поне малко болките, които наистина са ужасни - малката се будеше посреднощ с кански рев от тях ... Бързо оздравяване!

# 2
  • София
най-добре заведи сина си на УНГ специалист. Има спешен кабинет в ИСУЛ.

# 3
Аз също съм слагала Отипакс на моята дъщеря,тя е на 5 и половина.Съдържат лидокаин и много бързо успокояват.  Но смятам ,че трябва да си отидете на УНГ да си види специалист.
Бързо оздравяване ви желая Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт