Изследвания хормони..........?

  • 974
  • 6
  •   1
Отговори
Днес си взех поредните изследвания за хламидии (след лечение втори контролен тест отрицателен)Микробиология от пусната в 2 лаборатории чиста,а течение продължавам да имам.Незнам какво да го правя вече.В едната лаборатория ми казаха че може да е на хормонална основа, някой знае ли в такъв случай какви хормони се изследват? След един мисед и безброй обикаляния по лекари, вече е време отново да започнем бебеправене,но немога да рискувам в случая и незнам вече какво да правя.лекаря ми ми казва че можем да започнем с бебеправенето в случая и изследването на хормони било "изнасилване на пациента" и за него след само един мисед нямало смисъл от такива изследвания, но немога и да си помисля да ми се случи същото отново

# 1
  • София
  • Мнения: 4 573
Ами най-добре се консултирай и с ендокринолог, той ще прецени за хормоните.

# 2
  • Мнения: 433
Ами най-добре се консултирай и с ендокринолог, той ще прецени за хормоните.
Peace и то добър.

# 3
  • Мнения: 9 063
Тоест, притеснява те, че имаш течение с неустановен произход?
Сигурна ли си, че течението е от проблемните, а не е просто цервикална слуз?
Не знам какво може да ти има, щом хламидията е отрицателна и микробиологията е също ок.
За хормонална причина за течение не съм чувала и мисля, че няма...

След мисед е хубаво да се замислиш за генетични и имунологични изследвания.

# 4
Ами не ми прилича не церв. сл. И аз не бях чувала че може да се дължи на нещо хормонално, но това ми  го каза лаборантката. За по подробни изследвания след мисед гинеколога ми ме посъветва че на тоази етап не било необходимо, недай си боже ако пак се повтори тогава да се правят по задълбочени изследвания.Бяха ми открити хламидиии и някакъв вид бактерии и след лечение вече ги няма гадините и мнението на  лекарят е ,че най вероятно миседа може да се дължи на тях

# 5
  • Мнения: 9 063
Нямай доверие на всички медицински лица, в случая визирам лаборантката. Наистина няма връзка между хормоните и течението ти. Хламидиите и всякакви видове бактерии и инфекции са опасни по време ан бременност, не знам дали твоят мисед се дължи на тях, възможно е.
Аз не бих чакала още един мисед, не знам...
Можеш да погледнеш в подфорум Проблемно забременяване и рискова бременност, тук във форума - ще намериш полезни неща.
Желая ти успех!!!

# 6
  • Мнения: 117
Аз имам подобен проблем и също не бих слушала какво ми говори гинеколога, каквото е необходимо трябва да се направи, а не да се очаква че може да се случи отново

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 23:14 от Щастлива Бубичка

Общи условия

Активация на акаунт