Петрич - 2

  • 17 163
  • 148
  •   1
Отговори
  • Петрич
  • Мнения: 321
Насам народе!
Първа тема

# 1
  • Мнения: 1 722
честито за новата темичка! Верче, ти къде се изгуби?

# 2
  • Петрич
  • Мнения: 321
Само за работа мисля.Толкова ми е напрегнато, че чак на детето не мога да му се нарадвам като хората ooooh!.С нетърпение чакам ваканцията. Crazy

# 3
  • Мнения: 1 722
Ох, и аз съм така - виждам малкия само през почивните дни, през другото време е при баба и дядо на село. Толкова ми е мъчно ама няма как. Поне до есента, докато тръгне на градина (че с яслата нямахме късмет).

# 4
  • Мнения: 1 931
Хайде минахме и ние към нова темичка.
Верче, още малко остана. Помисли след 1 месец и ваканция.
Ками, ако още сте 2 в 1 леко раждане от мен. Йони ми е преносен 10 дни и знам какво е всеки ден очакване.

# 5
  • Петрич
  • Мнения: 321
А малко, малко, ама на мен ми изглежда като цяла вечност.

# 6
  • Мнения: 154
Здравейте мами,
и честита ни нова темичка!
Аз да дам отчет - вече влизам в трети месец и термина ми е около 18 декември, но за сега не е сигурно, т.к. цикъла ми е по-дълаг от нормалното. Но да сме живи и здрави, пък когато реши тогава...
На Камелия пожелавам всичко да мине като по учебник и докато се усети да си гушка сладкото бебче  Hug
Верче таткото прие новината в началото малко шокиращо, но като се поосъзнахме и двамата се радвахме.  С каката незнам как ще се развият нещата, но и тя ще свикне няма къде да отиде. Може би по-трудничко ще е за нея, т.к. е много привързана към мен и незнам въобще как ще ходи на градини с татко си и други неща, но ще се нареди всичко от самосебе си...
Anita_79 щом има кой да го пази е добре. Разбирам какво ти е, но на малкия със сигурност на село му е супер. А аз се чудех защо не съм ви засичала скоро...
За сега чао от мен. Целувки на малките сладури  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 931
desitka^  и на сестра ми бебчето ще се роди там някъде в края на годината. А на 28 юни ще правят сватба, но ще е само в гражданското защото се пости за Петровден и след това някога ще сключат църковният брак. Това е най- скорошната дата която са могли да изберат иначе свободните места в желаната от тях ритуална за събота след обяд са чак след Септември, но тя не иска тогава защото ще е с корем и така.
vera i спокойно мила, много бързо ще мине времето и ще излезеш във ваканция.

# 8
  • Мнения: 154
Сестра ти в кой град живее - много стриктно ги спазват там постите. На мен вече ми утесняха панталоните, та наистина по-добре е да е юни сватбата, докато още не и личи Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 931
В София е сестра ми, но смятам, че не би трябвало да има значение от кой край е за да се спазват постите.

# 10
  • Петрич
  • Мнения: 321
Гледам Камелия не е влизала от вторник Thinking
А нали си смених картата в телефона и сега и нямам номера.Искам да и се обадя.Ако някой има номера да ми пише на лични,моля!

Деси, все се каня да те питам - нали се притесняваше за говора на Лара?Какво стана, води ли я на преглед?Ваньо ме притеснява и почвам вече усилено да търся инфо за някой петрички логопед.

# 11
  • Мнения: 1 931
Ами да Ками я няма. Може вече да си има бебе. Ще чакаме да се пише тук. Няма я нито в Скайп ни в icq.

# 12
  • Мнения: 1 722
Здравейте, момичета! Да ви се похваля - днес семейно си направихме първия плаж за годината на Бяло море. Беше страхотно! Само че ме достраша да влизам цялата във водата, детето също не пуснах. Но играхме на пясъка, топихме крачетата и беше голяма веселба  Grinning!

# 13
  • Мнения: 1 492
Кой пита за мен? Grinning Тук съм, заедно с едно прекрасно слънце Heart Eyes
Роди се на 13 май,3520 и 51 см.
Изписаха ни вчера и още не ми е останало време да вляза да ви видя. Тия дни обещавам подробности.

# 14
  • Мнения: 1 722
Честито! Живо и здраво да е бебчето и много да радва всички около него!

Общи условия

Активация на акаунт