каква е вероятноста...

  • 3 094
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 820
аз пък не разбирам защо,когато една жена толкова се притеснява  от бременност по някаква причина/в случая на авторката-по медицински причини/защо си позволява да прави секс малко необмислено и без предпазни средства?!все пак става въпрос за здравето и не можеш да си правиш експерименти.
колкото до вероятността за забременяване-наистина е малка,но все пак трябва да се внимава.
успех
Айде холам!Жената е написала много ясно защо не е ползвала предпазни средства,и второ не мисля че секса и е бил необмислен.Може и на теб да се случи със сибственния ти съпруг така че малко по кротко. StopКато не ти е ясно просто чети.
Към авторката-не е невъзможно,въпреки че  е малка вероятността.Ако трябва иди на лекар,или си вземи тест.Дано няма проблеми и успех!  bouquet

# 16
  • Мнения: X
До колкото съм чела тук от форума, най-рано може да се установи бременност с кръвен тест. Иди на гинеколог, консултирай се, и направи каквото ти каже и е необходимо. в никакъв случай не си стой в къщи да чакаш до следващия цикъл, това ще те побърка. И още нещо.....Не говори така за мъжа си.....каквото и да е станало, не е било умишлено, сигурна съм. И ако ще се случи нещо гадно, на него няма да му е по-леко и също вероятно ще го изживее...така че все пак той е с теб и добро и в лошо, не му се сърди Peace

# 17

[/quote]
Айде холам!Жената е написала много ясно защо не е ползвала предпазни средства,и второ не мисля че секса и е бил необмислен.Може и на теб да се случи със сибственния ти съпруг така че малко по кротко. StopКато не ти е ясно просто чети.
Към авторката-не е невъзможно,въпреки че  е малка вероятността.Ако трябва иди на лекар,или си вземи тест.Дано няма проблеми и успех!  bouquet
[/quote
благодар ти  bouquet точно от такива хора като теб имам нужда сега  bouquet а тест ще си взема след седмица ,а до тогава само ми остава да се моля.както вече писах ,че съм страшно ядосана на гадината/мъжа ми/ ,и той вчера си събра багажа и се изнесе Sad .не издържа на упреците ми относно случая,и ми каза "оставям те засега като се успокоиш пак ще говорим"......

# 18
аз пък не разбирам защо,когато една жена толкова се притеснява  от бременност по някаква причина/в случая на авторката-по медицински причини/защо си позволява да прави секс малко необмислено и без предпазни средства?!все пак става въпрос за здравето и не можеш да си правиш експерименти.
колкото до вероятността за забременяване-наистина е малка,но все пак трябва да се внимава.
успех
ами защото просто се случи така ,а и аз разчитах на "мъжката му дума" .и ви казвам че съм на ръба да рухна и нямам нужда от"ама как може" ,"не мога да разбера" и тн.тези неща се случват не разбираш ли.и темата ми е има ли вероятност и каква?а сега даже съм сама с две деца Cry

# 19
  • Мнения: 524
Има тестове, които дават резултат часове след акта, питай в аптеката или си купи най-евтиният, направи го и се успокой. Не чакай цяла седмица.

# 20
  • Мнения: 46 403

Кръвоизливи, болки, ако пречи на други органи или ако нараства бързо.



# 21
  • Мнения: 1 820
[/quote
благодар ти  bouquet точно от такива хора като теб имам нужда сега  bouquet а тест ще си взема след седмица ,а до тогава само ми остава да се моля.както вече писах ,че съм страшно ядосана на гадината/мъжа ми/ ,и той вчера си събра багажа и се изнесе Sad .не издържа на упреците ми относно случая,и ми каза "оставям те засега като се успокоиш пак ще говорим"......
За нищо. LaughingПросто не се притеснявай,иди до аптеката,вземи си тест и така по най-бързия начин ще разбереш дали си бременна или не.Не чакай седмица,ще се побъркаш просто.Разбирам те че в момента най-малкото имаш мужда да говориш с някой,а мъжа който би трябвало да е този си е хванал пътя.Незнам какви са ви отношенията,но най-добре седнете и говорете.Не може когато има проблем в сем-вото единия да бяга от отговорност.По принцип така е най-лесно,но така сем-во не се гради.Успокой се че ще вземе и на децата да се отрази.Вземи мерки ако има нещо на време!Успех! Simple Smile

# 22
[/quote
благодар ти  bouquet точно от такива хора като теб имам нужда сега  bouquet а тест ще си взема след седмица ,а до тогава само ми остава да се моля.както вече писах ,че съм страшно ядосана на гадината/мъжа ми/ ,и той вчера си събра багажа и се изнесе Sad .не издържа на упреците ми относно случая,и ми каза "оставям те засега като се успокоиш пак ще говорим"......
За нищо. LaughingПросто не се притеснявай,иди до аптеката,вземи си тест и така по най-бързия начин ще разбереш дали си бременна или не.Не чакай седмица,ще се побъркаш просто.Разбирам те че в момента най-малкото имаш мужда да говориш с някой,а мъжа който би трябвало да е този си е хванал пътя.Незнам какви са ви отношенията,но най-добре седнете и говорете.Не може когато има проблем в сем-вото единия да бяга от отговорност.По принцип така е най-лесно,но така сем-во не се гради.Успокой се че ще вземе и на децата да се отрази.Вземи мерки ако има нещо на време!Успех! Simple Smile
взех си тест ,направих-отрицателен,поуспокоих се малко.излезнах на разходка с децата обаче акъла ми другаде и хоп в аптеката..за още един тест .жената ми каза че най-рано след седмица дават верен резултат,и нямало такива тестове да отчитат часове след п акт,както се писа по-горе.така,че пак съм на "нокти" и май трябва да изчакам още малко
благодаря ви момичета!  bouquet ако някой има още какво да сподели-моля чакам с нетърпение

# 23
  • Мнения: 1 820
вземи шуърчек(дано така се пишеше) ooooh!Показва на 100%,прави се независимо по кое да е време на деня и мисля че отчита наличие на бременност след 24 часа

# 24
  • Мнения: 920
вземи шуърчек(дано така се пишеше) ooooh!Показва на 100%,прави се независимо по кое да е време на деня и мисля че отчита наличие на бременност след 24 часа
На мен Шуърчек ми показа отрицателен резултат една седмица след забременяването, а бях бременна. Мисля, че няма тест, който да отчете 24 часа след полов акт, защото тестовте отчитат наличието на специфичен хормон на бременноста, който се покачва след минимум една седмица след зачеването.
Колкото до забременяването по време на цикъл, възможно е, моя позната забременя повреме на цикъл и то по средата му.

Общи условия

Активация на акаунт