каква е вероятноста...

  • 3 095
  • 24
  •   1
Отговори
здравейте на всички мами!каква е вероятността да забременнеш докато си нерзаположена?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Не много голяма, но е възможно. Аз забременях в края на цикъла си.

# 2
  • Мнения: 162
почти 0-лева е вероятността, но на всяко правило си има изключения...ако се съмняваш и не искаш да забременееш си купи хапче.. има ги в аптеките. Действа до 72 час след  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Винаги  има  й  изключения.Лично  познавам  жена   забременяла по  време  на  цикъл.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има много жени, забременели в цикъл.
Тъй, че вероятността съществува.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 674
Малка, но я има.
С Дияна забременях 2 дена след цикъл.

# 6
е сега след като ви прочетох наистина се притесних мнооооого.обадих се на гинеколога ми,но тои каза вероятността е малка,не взимай хапче.и аз не взех,сега е късно. Cry Cry Cry.аз бях трети ден от цикъла ми и си ми течеше нормално,но на другия ден ми спря.толкова съм объркана остава ми само да се моля да не съм Praynig

# 7
Малка, но я има.
С Дияна забременях 2 дена след цикъл.

2 дена след цикъл не е ли по голяма вероятност? защото на мен си ми течеше/не много де/ червено даже не беше и кафява.ох незнам май се опитвам да се успокоя Cry.по принцип не правя секс по време на цикъл,но този път не се сдържахме и хоп белята.мъжа ми каза че не е изцяло свършил вътре,но бил усетил поне малко,гадината му.сега не искам да го гледам,той знае че вече е опасно за мен да забременявам.имаме две дечица родени секцио

# 8
  • Мнения: 636
Аз също смятам, че вероятността е много малка, особено ако имаш нормален цикъл на нормални интервали. При теб изглежда абсурдно и поради факта, че си кървяла активно през това време - нещо, което прави придвижването на срперматозоидите и прикрепването им доста трудна работа.

# 9
Аз също смятам, че вероятността е много малка, особено ако имаш нормален цикъл на нормални интервали. При теб изглежда абсурдно и поради факта, че си кървяла активно през това време - нещо, което прави придвижването на срперматозоидите и прикрепването им доста трудна работа.
 bouquet bлагодаря малко се успокоих.аз кървях активно да/но не много/,но на другия ден спря.затова предполагам,че съм била в края на цикъла си.да редовен ми е с нормални интервали.също така малко ми е по добре ,че мъжа ми каза ,че просто е изпуснал малко.ох незнам.знам само ,че още на операционната доки ме предупреди ,че за трето дете има опасност за живота ми.имам миома,сраствания и тн,и тази гад/мъжа ми/ бил се изпуснал.казвам ви немога да го понасям. #Cussing out.той с презерватив неможел....моля ви помогнете ми първо ме е страх от това да не съм и второ недаи боже да съм.е тогава вече наистина ама наистина не ИСКАМ ДА ГО ВИЖДАМ

# 10
  • София
  • Мнения: 1 783
За да нямаш подобни главоболия друг път, поговори с гинеколога си, каква е подходящата за теб контрацепция, пред вид миомата. Защо не се оперираш?

# 11
За да нямаш подобни главоболия друг път, поговори с гинеколога си, каква е подходящата за теб контрацепция, пред вид миомата. Защо не се оперираш?

не се оперирам защото миомата не нараства и доктора каза,че засега ,ще я следим и така

# 12
  • Мнения: 46 403
... Защо не се оперираш?

Операция се налага в много редки случаи.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 783
... Защо не се оперираш?

Операция се налага в много редки случаи.
Нима? И в кои?

# 14
  • Мнения: 1 844
аз пък не разбирам защо,когато една жена толкова се притеснява  от бременност по някаква причина/в случая на авторката-по медицински причини/защо си позволява да прави секс малко необмислено и без предпазни средства?!все пак става въпрос за здравето и не можеш да си правиш експерименти.
колкото до вероятността за забременяване-наистина е малка,но все пак трябва да се внимава.
успех

Общи условия

Активация на акаунт