Stolche za hranene?

  • 1 319
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 796
Molya da mi preporuchate stolche za hranene! Tova izobilie ot marki me oburkva!

# 1
  • Мнения: 116
Зависи какво предпочиташ.
Чиполино Роял е нашето. Много е удобно на бебка, става и на люлка  Peace
Аз съм много доволна от тази ми покупка  Wink

# 2
  • Мнения: 502
нашето е на Бебе конфорт- Омега. много съм доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 796
Mnogo vi blagodarya za otgovorite! Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 469
Цитат
нашето е на Бебе конфорт- Омега. много съм доволна.

 Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 683
Чуполино Гранд Комфорт! Peace

# 6
  • Мнения: 6 438
Имахме Чиполино Гранд Комфоръ-много удобно е   Peace
Кангару Суити е подобен модел.
Дървените също са много удобни(сега вече сме с дървено),но не всички модели са подходящи за 5-6 месечни.Само Стоке,но те са скъпички.

# 7
  • Мнения: 2 231
Нашето е  Chicco Poly  Peace. Има си всички екстри. С 3 позиции на облеглката, така че може да се ползва още след 3-тия месец. А и е много по стабилен от другият модел на Чико. Това не е за пренебрегване, тъй като мойта толкова силно рита и бие по масичката, че си мисля ако беше някой по калпав ще го счупи или ще падне заедно с него. Единствен несъществен недостатък е че няма кош за играчки отдолу, а само една малка мрежичка.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2386

# 8
  • Мнения: 1 322
Чиполино Гранд комфорт- много съм доволна.

# 9
  • Мнения: 328
Найстина зависи какво искаш да има на столчето и какви екстри примерно,нашето е на Pimi Sogni много съм доволна от него никакви забележки,и точно това търсех да има да се мести подложката да са две че ако оцапаме много едната да я махнем и да остане втората самото столче да не е от плат ами това като мушама,да има нива по високо и по ниско,да е отпред или одзат с стопер а вече в зависимост другото да е на колелца,да е с колани и да си е така стабилно а не някакво келяво слабо и т.н. и това найстина е това което исках Peace ето го и него

Точно същото е моето същия цвят и т.н. от Хипо Ленд го взех.

# 10
# 11
  • Мнения: 156
Ние имахме чико модел "Chicco POLLY 2 IN 1 CANDY" но останахме много разочаровани когато първите 10 дни ни се счупи дъската на която би трябвало да се слагат купичките за храна. От магазина ни заявиха че няма гаранция за този стол. И така приключихме с великия -чико.
От 2 месеца сме със столче за хранене "delti namnam" и сме много доволни . Дори дъската е сменяема може да се сваля и мие. Дамаската на столчето също е миеща се а върху нея има текстилна подложка която се маха.

# 12
  • Мнения: 2 231
Ние имахме чико модел "Chicco POLLY 2 IN 1 CANDY" но останахме много разочаровани когато първите 10 дни ни се счупи дъската на която би трябвало да се слагат купичките за храна. От магазина ни заявиха че няма гаранция за този стол. И така приключихме с великия -чико.
От 2 месеца сме със столче за хранене "delti namnam" и сме много доволни . Дори дъската е сменяема може да се сваля и мие. Дамаската на столчето също е миеща се а върху нея има текстилна подложка която се маха.

tatko N 1 Само да вметна, че повечето тук разбрахме, че явно сте представител на фирма Лобби и правите не дотолкова скрита реклама на продуктите си X-lander i Delti.  Както не минават и номерата Ви с още по-явната реклама и популяризирането на сайт http://www.kasidabg.com/.
По темата: спрете да плюете Чико, което съм сигурна, че не сте купувал. "Дъската, на която би трябвало да се слагат купичките за храна" е почти невъзможно да се счупи, ако не я откъртиш нарочно. Освен това и другите модели столчета са с махаща се табличка съставена от 2 части за по лесно почистване. Чикото също може да се мие. Това ме навежда на мисълта, че не само рекламирате вашите продукти ами и плюете безпричинно и безцелно други марки. С право други мами от други теми са Ви "заподозряли в реклама". То не е безпричинно и неоснователно.
Или не го правете толкова явно или спрете. Публикациите Ви в различни теми явно не е достатъно заблуждаващо. smile3513

# 13
  • София
  • Мнения: 43 833
Пег Перего Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 796
Skupi maiki - i tatkovci?  Laughing Blagodarya za suvetite! Kupihme stolche - Chicco i dotuk sme dovolni. Dano ne schupim vsichki vuzmozhni tabli!  Crazy
Thanx otnovo na vsichki!
Illiana

Общи условия

Активация на акаунт