Помощ за PVC дограма

  • 7 864
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз имах 10.5 кв.м., 6 двойно отваряеми прозореца+1 витрина, 4 комарника - 2300 лв. С други фирми и др. вид дограма ми излизаше значително по-евтино, но миналият път заложих на ценово по-изгодна оферта и сгреших.

# 16
  • Мнения: 2 992
А знаете ли откъде мога да поръчам ТИСЕН дограма в София

# 17
  • Мнения: 2 992
БЛАГОДАРЯ на всички, които ми помогнахте със съвети и контакти newsm51


Спрях се на Тисен след дългите проучвания, защотов къщи и размерите са малко нестандартни и благодарение на Малинка84 открих страхотна оферта за 5-камерна Тисен цвят "златен дъб" . Утре ще ми взимат размер, до 10 дни трябва да ми я монтират. фирмата е "Трипласт" ще разказвам като свършат

Отново БЛАГОДАРЯ на всички ВАС smile3525 smile3525

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 19:43 от Дивиана

# 18
  • Мнения: 189
Много добре си се ориентирала за Тисен!С такива неща не трябва да се прави компромис според мен, все пак това се сменя на 10-15год. (ако не и повече).ВЕКА не е лоша, но според мен формата и е много грозна, малко напомня на комската.Разликата м/у Рехау и ВЕКА е че Века е с пъти по добра.

# 19
  • Мнения: 21
И от мен един глас за Века - петкамерна . Препоръчвам ти фирма Мултитекс - доказано качество Peace

Мултитекс??? Че кои са тези?  Но ако става дума за Мултитех .... Не ти ги препоръчвам някъде тук във форума съм описал и защо.
Иначе какво да ти препоръчам ... Аз си смених прозорците и втратите миналата година спетември месец. Доверих се на Лукспласт, за сега съм доволен, макар, че имам забележки относно монтажа, но не енищо кои знае какво. Те работят със Саламадър и профила е добър.

# 20
  • на село
  • Мнения: 830
Века-добро немско качество.

Общи условия

Активация на акаунт