Клюкините от пролетта - 13

  • 18 032
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Заповядайте на новата тема!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз съм първа:

Днес на Джали принцесата става на цеееели 4 годинки!   bouquet
Да е жива и здрава, да слуша мама и да я ядосва ...по мъничко Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 17 140
Ииии, честито на момичето и честито на Джали!
Много да се слушате и да стане голяяяяма танцьорка   bouquet

# 3
  • Мнения: 903
Джали, да ти е жива и здрава порастналата дребка, много да те радва и слушка ...иииии да получи за подарък най-веселото рожденденско парти! nbirthday Tada

# 4
  • Мнения: 2 327
Ето това е добро начало на темата!
Честито на Jaly! Да и е жива и здрав рожденичката!

# 5
  • Мнения: 2 336
И аз желая всичко най-добре на рожденничката! Пожелавам и да расте прекрасна, умна и весела. Да слуша мама и ще прокопса.  Wink

# 6
  • Мнения: 451
Джалино,да ти е жива и здрава малката принцеса nbirthday baloni newsm51

# 7
  • София
  • Мнения: 1 352
ЧРД на момата на Джали. Да расте весело и здраво дете.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
Герчооооооооо, уговорката ни остава ли за петък? Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 352
Дааааааа - от моя страна, ама нали ти имаше нещо планове, та те чакам да кажеш.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 493
Честито и от мен на рожденничката и на мама, с пожелания да има здраво, усмихнато и палаво дете

# 11
  • Мнения: 236
Да е жива и здрава щерката на Джали и много, много да я радва   bouquet

Моята клюка е, че много ме мързи напоследък  Mr. Green УжасТ! Направо се срамувам от себе си. Пролетна умора ли е що ли, но с нищо сериозно не ми се занимава  Party Ей на...вместо да работя, аз се мотая из форума и отлагам ли отлагам днешните ангажименти за утре

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Ей на...вместо да работя, аз се мотая из форума и отлагам ли отлагам днешните ангажименти за утре
Ако си се усъвършенствала вече в това - може даси го запишеш в ЛЕКСИКОНА - Като това умея най-добре  Wink
Аз още тренирам  Laughing

# 13
  • Мнения: 4 458
Честит празник и от мен. Много усмивки и щастливо детство на малката принцеска  Hug

Момичета..... не е ли редно да смениме заглавието на "летни клюкини"  newsm78

Явно има нещо във въздуха понеже и аз съм на същото дередже- ужасно уморена се чувствам и все гледам да си почина преди да свърша каквото и да било. Ама това дето го има ще да е глобално...  Grinning

Оставям ви че пак закъснях за работа  Whistling
Преди четях и пишех тук само вечер ама сега съвсем ме зарибихте и как отворя очи пускам компа, водя децата на училище и пак пред компа, закъснявам за работа и след работа, пак пред компа.......... Няма отърване ви казвам, голяма друга е тоя форум  Peace

# 14
  • Мнения: 463
ЧРД на Джалината щерка,да и е жива и здрава!Много да слуша майка си!  bouquet
 Момичета имам нужда от инфо.Вчера разбрах че започваме работа на 02.06 и реших да си уплътня времето и да заведа Ели до Гърция.Тръгнах да си  търся оферти,каква беше изненадата ми когато в първата агенция ми казаха че за Гърция има нови правила за пътуване с дете.За нея ми е нужна декларацията от БНД-то да е преведена от лицензирана преводаческа фирма на гръцки и да има заверка Апостил.В следващите фирми отрекоха за такова нещо.И сега се чудя,някой чувал ли е за такова нещо?Наистина ли ми е нужно?

Общи условия

Активация на акаунт