Купувате ли модни списания?

  • 3 454
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 112
Аз съм пристрастена към списанията. Купувам почти всички, които излизат на българския пазар. Разорих се направо. Не мога да се спра по никакъв начин. Заразих се преди 5 години с един дебел коледен брой на "ЕВА" и оттогава... болестно състояние. Казвам си няма повече, всичките пишат едно и също, докато не застана пред поредния излязъл брой. Вярно, че съм много информирана, цялата рода също Wink, но започвам да се притеснявам. Вместо да си купувам дрехи, козметика, аз пари за списания давам. Печелила съм много големи предметни награди и съм си избила част от парите, но все пак. Вие какво купувате и харесвате? Има ли други маниачки като мен? Допадат ли Ви българските модни списания?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От този месец и аз нещо се зарибих да си купувам...е не всички...само някой  Crazy ...нещо много ми харесаха  Flutter

# 2
  • Мнения: 2 309
Не! За цената на две списания си купувам книга.

# 3
  • Мнения: 264
Определено си е болестно състояние Simple Smile Аз всеки месец взимам Джой, Бюти, Ева, Ел. А дори не чета повечето статии  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 3 824
Купувам си от време на време.

# 5
  • Мнения: 5 647
Купувам само Cosmopolitan.

# 6
  • Мнения: 3 782
densi, ти наистина имаш болестно състояние. аз си купувах всичко,което излизаше във времето когато бях в пубертета, след това се осъзнах, погледнах купчетата списания в къщи. Направо ме заболя сърцето, с тези пари колко дрехи можех да си купя. ooooh! Да не говорим пък за книги, от които наистина мога да науча нещо ново. Сега все още попадам в капана на лъскавите корици,но си знам границата - 1 списание на няколко месеца. Сега си купувам Джой и то заради прическите, които има. Вързана съм в ръцете и бих искала да бъда различна от към косата, там са обяснени много добре прическите.
Все още се чудя какво да правя с броевете на Ева, Максимум /май така беше/, Космополитън,списание Тийн Love и т.н. Не бих искала да ги хвърля, нито пък искам да ги дам в библиотеката, въпреки че все по-често мисля за този вариант newsm78 Дали ще са им нужни се питам?
Ами ако не ти нарушават семейния бюджет, и ти е приятно да си даваш парите за всичко,което излезе - то тогава продължи....
Но се замисли, че тези пари може да ги вложиш за нещо по-така, примерно си купиш нещо на изплащане, еми по 20 лв. ще отделиш и ще си го изплатиш. А така, тя модата толкова бързо минава. Пък и този форум е неизчерпаем източник на информация, за какво са ти списания Crazy
Много се разписах.

# 7
  • Мнения: 3 294
Купувам много рядко , само ако ще пътувам , за да "убия" времето   Peace

# 8
  • Мнения: 13 623
Преди си купувах много често, но вече не. Особено списания от типа на Cosmo, които обичат да дават съвети като за тинейджъри. Joy ми харесва, защото е по-ориентирано към козметиката

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Купувам само Cosmopolitan.
И аз така, и от време на време "хвърлям по едно око" и на Ева  Peace

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Всички тези списания ги получаваме в офиса, така че ги четем безплатно  Peace

А и като знам как се списват, не бих дала пари за тях, освен ако съвсем нямам какво да чета.

Рядко има полезни съвети, а що се отнася до препоръчваната козметика - тя или е на най-големият рекламодател на списанието (съвсем логично) или е последният продукт, на чието представяне са канени редакторките от съответното списание.

Да не говорим, че има огромна разлика примерно между българския и английския вариант на "Космополитан". Мога още много да пиша, ама стига толкова  Sunglasses

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Lu-lq, що бе...пиши...звучи интересно   bouquet

# 12
  • Мнения: X
Определено си е болестно състояние Simple Smile Аз всеки месец взимам Джой, Бюти, Ева, Ел. А дори не чета повечето статии  Thinking

И аз купувам често списания и също не чета всички статии - Cosmopolitan, Joy, Максимум, Elle, Grazia - ако ми хареса така наречения подарък.  Laughing От мъжките списания ми харесва Maxim, има уникално забавни статии, и го чета от време на време, когато някой в нас го купи.

# 13
  • Мнения: 31 112
Купувам ЕВА, Максимум, Мода, Ел, Руж понякога и Жената днес. Космо и подобни никога. А и книги си купувам. Чета всички статии и книгите от кора до кора.

# 14
  • Мнения: 31 112
Всички тези списания ги получаваме в офиса, така че ги четем безплатно  Peace

А и като знам как се списват, не бих дала пари за тях, освен ако съвсем нямам какво да чета.

Рядко има полезни съвети, а що се отнася до препоръчваната козметика - тя или е на най-големият рекламодател на списанието (съвсем логично) или е последният продукт, на чието представяне са канени редакторките от съответното списание.

Да не говорим, че има огромна разлика примерно между българския и английския вариант на "Космополитан". Мога още много да пиша, ама стига толкова  Sunglasses

Пиши, пиши.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт