Отговори
  • Мнения: 1 174
Е,хайде де,мина доста време,няма ли да се съберем,да се видим,децата да поиграят,да видим кой колко е пораснал , колко е палав и колко бели може да сътвори. Mr. Green Мамите на ходещите вече човечета ще е малко трудно да се видим,но....важното е да е весело.Имам предложение срещата да е в неделен ден следобед,като място мисля,че е подходяща градската градина, но не където са люлките,ами по скоро в средата,където има нещо като площадче,че има повече място(надявам се,че се сетихте)
За дата може би 8 или 15.06.
Хайде,очаквам активно включване Hug

# 1
  • Мнения: 1 165
Аз имам голямо желание да дойдем с децата в Пловдив. На 15.06. не можем, защото мъжа ще е на морето, за 08.06. живот и здраве силно се надявам да можем. Ще следя темата, браво на Йоана за хубавата идея.

# 2
  • Мнения: 263
браво yoana77,
миналия път тъкмо се бях запътила с корема и взех, че родих в деня на срещата. ама този път сме там.
и двете дати ме устройват, която изберете.

# 3
  • Мнения: 1 174
Супер,Касси,че искате да дойдете,аз също съм по-склонна да е на 8.06,че е по-скоро Wink
Мира70,много ще се радвам да се запознаем и с вас,предната среща септември беше нали?И ние сме септемврийчета,но 2006 Mr. Green
ЧАКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ  И ДРУГИ МАМИ ДА СЕ ВКЛЮЧАТ! Hug

# 4
  • Мнения: 355
Хайде и аз за осми, имам предложение за часа обаче - да не съвпада със следобедния сън на децата, така че предлагам или сутринта към 10 - 10,30 -11 ч. или следобед след 16,30 - 17,00 ч. 

# 5
  • Мнения: 1 174
За часа и аз предпочитам да е следобед 16-17 ще се разберем допълнително,като се включат и други мами,надявам се. Praynig

# 6
  • Мнения: 152
Здравей те мамчета аз от доста време не съм писала но почнах работа малките ходят на ясла и все неми остава време .Аз съм съгласна за неделя но е рано да кажа за дата че не знам коя от двете недели ще бъда на смяна това ще го разбера след 24 май .Затова се организирайте а пък аз ще гледам да дойда .

# 7
  • Мнения: 302
Аз съм за 8 юни, защото на 15 ще имаме балетен концерт и вероятно цял ден репетиции. За часа - когато решите майките с бебоци.
Много ще се радваме да видим колко са пораснали мъниците, а вие да ми завидите Mr. Greenкак седя на пейката или се разхождам без да тичам и крещя след някой Mr. Green

# 8
  • Мнения: 46
И на мен ми се иска да дойдем,стига да сме здрави.Вие само решете кога,а аз да не се заричам,ще направя всичко  възможно да сме на срещата!

# 9
  • Мнения: 983
И аз, и аз Peace За сега не зная дата. И двете до момента са ми свободни, но 08.06 е по-близо, така че за нея. Иначе за час към 17.00 е по-добре мисля. Ще кажа и на някои познати с близнаци. Peace

# 10
  • Мнения: 302
В нашия квартал има доста близначета, така че ще кажа и аз на други майки, за да се съберат повече деца и да е по-весело  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 174
Супер,нека ги шашнем пак,да съберем погледите Mr. Green
Нели , много ще се радвам и вие да дойдете Hug

# 12
  • Мнения: 110
Здравейте и от мен,ние също бихме искали да дойдем,и двете дати ни устройват стига да е следобяд към 17 00 ч.Мойте момчета сега на 20 навършват две години и ще им бъде интересно да играят с толкова много близнаци като тях.За нас също ще е приятно да се запознаем със всички вас.

# 13
  • Мнения: 152
Ако срещата ще бъде 17,00 дори и да съм на работа свършвам в16,00 ще накарам татко им да ми ги докара с количката .И тогава ни пише те  на 100%

# 14
  • Мнения: 125
Момичета,здравеите.Най-удобно е в детския център-хотел"Санкт Петербург" в 10ч.,защото е голяма зала с играчки,обезопасено е ,а мамите ще си пием кафето.
Няма такса за вход .Ако се съгласите,ще проверя има ли свободна дата . Много е хубаво и лесно за всички,за да не търчим около децата,а да се видим.

Общи условия

Активация на акаунт