Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 12!

  • 29 765
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ще бьде лесна,но ще дава малко бьбс.мале,как го измислих  hahaha ама вече искам нова игра и всеки ден отварям игрите с нагласата за нова,дори бьрзам сутрин да ги изиграя,да може като си сменя новата игра да спечеля точки и от сменената.  Mr. Green
ОООООООООООООО, имаме си и ясновидка сред нас, а дали ще кажеш нещо за числата от тотото Grinning Grinning Grinning

# 31
  • Мнения: 556
Да се похваля, че днес спечелих от клана 2,86 буби, защото станахме на 41-во място. НО ме изритаха от там Mr. Green, че бях направила най-малко точки 1300. Сега ще пробвам да се намърдам в друг Mr. Green

за новата игра четох в един форум, че щяла да е с някакъв пингвин.

# 32
  • Мнения: 2 425
ще бьде лесна,но ще дава малко бьбс.мале,как го измислих  hahaha
Стига де, поне това с черните букви го промени  Mr. Green

mela , то и аз се бях намърдала в един клан, но на втория ден и мен ме изритаха  Mr. Green. Май ни пробват, ако не вършим работа-къш  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 556
ще бьде лесна,но ще дава малко бьбс.мале,как го измислих  hahaha
Стига де, поне това с черните букви го промени  Mr. Green

mela , то и аз се бях намърдала в един клан, но на втория ден и мен ме изритаха  Mr. Green. Май ни пробват, ако не вършим работа-къш  Mr. Green
Мен цяла седмица ме държаха. Но..... Mr. Green

# 34
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На 1 страница добавих инфо за Клуб Прайзи  Peace, ако някой има още инфо, да свирка  Whistling Laughing, докато все още мога да си влизам в поста.

# 35
  • София
  • Мнения: 210
Имам едно въпросче, знам че някой писа преди време ама не съм сигурна  Peace
ОТ якаду кодовете само за акаунта ли са валидни?

Аха. Аз продадох един, но ме оцениха негативно и бързо-бързо му върнах парата на чиляка, а кода си го активирах. В Якаду-то вече не ми е интересно да играя. Безбожно скъпи са им всички подаръци, а и махнаха намаленията за У-кода.
Чакам с нетърпение новата игра. Този СнъгиПилот ми лази по нервите всеки божи ден.

# 36
"На 1 страница добавих инфо за Клуб Прайзи  , ако някой има още инфо, да свирка   , докато все още мога да си влизам в поста."

Добави и  http://www.smartbarre.com/?referrer=49889  към  програмите  за печелене на макспаци  все пак  е една от  най  добрите

# 37
  • Мнения: 603
Още една маймуна на клона  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 199
мами моля ви кажете тези които не са имали пилота какво писахте за да ви я дадат

# 39
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добави и  http://www.smartbarre.com/?referrer=49889  към  програмите  за печелене на макспаци  все пак  е една от  най  добрите


Добавих.

мами моля ви кажете тези които не са имали пилота какво писахте за да ви я дадат


В края на предната тема има 2 примерни текста, на английски и на френски.  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 44 098
Bec - може ли да помоля да ме включиш в списъка, че нещо не се виждам... kasmet4e ми е ника в призето....
Мерси много Simple Smile)))

# 41
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Bec - може ли да помоля да ме включиш в списъка, че нещо не се виждам... kasmet4e ми е ника в призето....
Мерси много Simple Smile)))

Aaa, там си си Mr. Green, десета отзад напред.  Peace

# 42
  • варна
  • Мнения: 262
на мен ми дадоха пилота. DZ получи ли подаръка си?
Не още  Rolling Eyes а ти
и аз не съм още
Вес може ли и аз да помоля - nikidg,

# 43
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес може ли и аз да помоля - nikidg,

Готово.  Peace



Добавих в първия пост и примерни текстове на английски и френски за смяна на игри.  Peace

# 44
  • Мнения: 1 269
ще бьде лесна,но ще дава малко бьбс.мале,как го измислих  hahaha ама вече искам нова игра и всеки ден отварям игрите с нагласата за нова,дори бьрзам сутрин да ги изиграя,да може като си сменя новата игра да спечеля точки и от сменената.  Mr. Green
ОООООООООООООО, имаме си и ясновидка сред нас, а дали ще кажеш нещо за числата от тотото Grinning Grinning Grinning
6,13,17,28,30 звездите ми го говорят.  Mr. Green (не знам колко числа трябва,не сьм пускала тото. )

ще бьде лесна,но ще дава малко бьбс.мале,как го измислих  hahaha
Стига де, поне това с черните букви го промени  Mr. Green
  променям го веднага-лесна игра,много бьбс,много подарьци за всички!

Общи условия

Активация на акаунт