Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 15 май 2008, 07:44 ч.
  • Преглеждания  759  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 1 802
Здравейте, дами. Имам един въпрос.  Simple Smile
На дете, което е било 1 година със ТЕЛК и е вземало двойни детски, след изтичане на срока на ТЕЛК-а полагат ли му се детски (но вече не двойни) независимо от дохода на семейството? /Детето няма да се явява отново на ТЕЛК/

Реклама
# 1
  • Мнения: 3 357
След изтичането срока на ТЕЛК-а и при неподновяването му се дават "нормални" детски в замисимост ОТ дохода на семейството.

# 2
  • Мнения: 1 802
pepi_r, много ти благодаря за отговора!   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 165
Ако детето няма действащ ТЕЛК, се приема за здраво и кандидатства по реда на чл. 7, ал.1 от ЗСПД - т.е. семейството трябва да отговаря на критерия за доход и детето трябва да посещава редовно училище.

# 4
  • Мнения: 1 802
kati_v Благодаря!   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 802
Всъщност колко трябва да е дохода на тричленно семейство?

# 6
  • Мнения: 3 357
Минималния доход трябва да е 300 лева на член от семейството, т.е. за трима ви 900 лева.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт