Клюкарка,ааа твърдо нье...

  • 1 678
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Баба Алкохоличка казваш  newsm78
И аз на моите съседи не им знам имената.
Но веднъж.....
Миналото лято излизам на балкона. Той е голям и хладен през лятото. Та зареяла поглед из квартала, снишавам надолу. Двама съседи-съпрузи се кандилкат кьор-кютук. Мъжът се клати и влачи жена си. Тя явно нещо му каза. И той я изпусна, обърна се и я шамароса. И тя падна на земята. А той си тръгна. Искам да отбележа, че хората са възпитани (сериозно) и не се чу и дума. Само екшън. След малко, обаче, нашият човек се върна. Повдигна жена си, която май вече спеше на тревата, огледа я и пак я ошамари. Тя падна, а той си тръгна.
Отново се върна. Грабна я и я понесе към къщи. Тя явно се посъбуди и започна да го млати. Но той не я изпусна. Поне до ъгъла на блока.
На следващия ден разбрах, че тези имали прякор. "Семейство Адамс"  Joy
   hahaha hahaha оо значи има и по-сериозни  изпълнения от тука.за тези дето не вдяват,няма какво толкова да се обяснява.За вдяналите,нека напишат и те своите историйки.Пък да се посмеем малко.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 16:54 от баба Буна

# 16
  • Мнения: 2 674

Виждам ужасно много грешки.



Продължавам да виждам грешки дори и след редакцията.

# 17
  • Мнения: 123
Ми как няма да виждаш като редактирах само заглавието.Стига сте ходили с речниците,учителки такива Shocked

# 18
  • Мнения: 2 674
Ха- ха, ма то и там ли имало.

Добре де,сега друго нещо виждам....виждам самочувствие.

# 19
  • Мнения: 123
сладурана

# 20
  • Мнения: 606
куй имъ ножда ут училъ?

# 21
  • Мнения: 123
  Mr. Green еее човек неможе се скри.айде,айде оспамих си темата. Shocked

# 22
  • Мнения: 278
ех, къща на кьоше да ти се падне, ех!  Rolling Eyes         Joy Joy
Къщата на нашите е на кьоше, че и срещу църква. Особено по празниците - голям кириз пада, то коли, тоалети, целия град се събира, пък то един град - шепа хора. И с майка ми кафенце на тераската си пием. Какво да направим като хората сами минават покрай нас, да си затваряме очите ли?

# 23
  • Мнения: 2 716
Змии такива. Нищо не разказахте.

Общи условия

Активация на акаунт