Каква е разликата между "мъжа на живота ти&

  • 4 636
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
"Любовта на живота ти" за вас?  Задавам този въпрос защото в едно интервю на Адриана Тюркмен -жената на убития Филип Найденов –Фатих казва следното: "Защото Фатих не е любовта на живота ми, но определено е мъжът на живота ми." Следователно я питат каква е разликата, а тя отговаря:" Ами разликата е, че човек може да се влюби безумно, но тази любов да не е силата, която да поведе живота му в определена посока. Можеш да се влюбиш в слаб човек, в човек, който те наранява. Докато Фатих беше фактор, който определяше живота ми. Не съм срещала друг като него. "

    Вие съгласни ли сте с казаното? Също как ще определите човека до вас без значение дали е съпруг или живеете без брак!

# 1
  • Мнения: 606
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.

# 2
  • Мнения: 25 441
Така се получава, когато не се жениш по любов.

# 3
  • Мнения: 11 747
Мишина, да нямаш норматив за теми на ден? (заключени)   Wink

# 4
  • Мнения: 3 423
Трудно ми е да разбера тезата ти,
за да ти отговоря по същество, сори.

# 5
  • Мнения: 851
Съгласна съм!Има логика!Но за моя мъж все още не мога да кажа.Но дъщеря ми е най-голямата любов в живота ми досега!

# 6
  • Мнения: 6 991
Засега бих могла да кажа, че е и двете.
Нищо не се знае, обаче Mr. Green

# 7
  • Мнения: 307
Съгласна съм с казаното. Винаги има по едни човек в живота на всеки един от нас, който е фактор и те "повежда" напред.
В повечето случаи е мъжът ти.

# 8
  • Мнения: 649
Мишина, да нямаш норматив за теми на ден? (заключени)   Wink


Мани бесна съм!  Joy  Joy

# 9
  • Мнения: 5 370
Ох, не искам точно такъв тип мъже да са ми "мъже на живота". Ще съм обречена  да оставам вдовица през няколко години до края на живота си.

# 10
Ами така е както го е казала, понякога наистина се оказва по добрия вариант да бъде " мъжа на живота ти" отколкото " любовта на живота ти"

# 11
  • Мнения: 6 991
Ох, не искам точно такъв тип мъже да са ми "мъже на живота". Ще съм обречена  да оставам вдовица през няколко години до края на живота си.

Е, кво, разнообразие! Grinning

# 12
  • Мнения: 123
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.
   hahaha

# 13
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.

 Е поне добре ,че не си любовта на живота си!

# 14
  • Мнения: 851
Ох, не искам точно такъв тип мъже да са ми "мъже на живота". Ще съм обречена  да оставам вдовица през няколко години до края на живота си.

Що, това не е чак толкова лош вариант?Наследяваш ги, скърбиш известно време и после следващия...и така на 55 си баснословно богата, запазена, весела вдовица и се жениш за 25 годишен красив жребец, когото издържаш, за да ти осигурява той секс услуги. Справка Ивана Тръмп Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт