Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 май 2008, 16:32 ч.

султанс оф дъ денс в София??

• 840
  • 6
  •   1
Отговори
  • скоро в Deutschland
Здравейте мами от София.
Разбрах, че танцовата формация султанс оф дъ денс ще идват в София, но непога никъде да намеря инфо за точна дата и цена на билета. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете и с телефон за резервация.
Благодаря

# 1
  • Sofia, BG
Знаех, че има лорд ъф дъ денс, но за султанс не знаех.. newsm78 Какво изпълняват - някакви турски танци ли?

# 2
  • скоро в Deutschland
Може и да са лордовете, не съм сигурна. Важно е да са танцова формация. Има ли инфо

# 3
  • София
Има Lord of the Dance, които танцуват.
Има и Sultans of Swing, което е песен на Dire Straits - вероятно също става за танцуване.

Lord of the Dance ще има отново представления в България през юни, в Зала 1 на НДК. Билети има в билетния център на НДК и в Eventim.bg

# 4
  • скоро в Deutschland
Благодаря Янита!
Султанс оф дъ денс също има, но правят малко по-различни неща, не бях сигурна кои ще идват в България.

А някой ходил ли е да ги гледа пре предното им идване?

# 5
Одеве видях реклама, LORD OF THE DANCE  ще представят на  3-ти юни в зала 1 на НДК от 17.30ч. и 21.00ч. За цена на билет нямам информация.

# 6
  • София-в сърцата на моите деца
Лордовете ги гледах предният път, но без Майкъл Флетли! Страхотни са!Направо бях настръхнала от келтската музика, но билетчетата бяха скъпички!Сега не знам! newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт