Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте , момичета,
Предстои ми ЦС тези дни и за това да попитам, като предварително Ви се извиня ,че пускам нова тема /поредната за ЦС/, но реших ,че в отделна тема повече момичета ще се включат отколкото в седмичната  Hug
Та на въпросите:
В кои дни се прави снимката тъй като се съмнявам ,че ще стане твърде късно другата седмица.Днес ми е първи чист ден ,а доколкото имам инфо по въпроса е хубаво да се направи в първите 2-3 дена/говоря за другата седмица най-рано вторник - сряда/.
То май се оказа само един въпрос, но мен ме притеснява фактора време т.е. да не стане късничко.И сега се сещам може и да съм питала преди, но къде в Пловдив е най-добре да я направя.Чудя се дали да не ида при д-р Даскалов, но незнам дали ще стане от днес за утре със снимката.Хайде мацки дано не съм объркала нещо и чакам да дадете инфо, че да решавам какво да правя   bouquet
Цитирай

мисля че правят до 11 ден от цикъла, най-хубаво е накрая, защото след нея имаш вероятност за забременяване
Цитирай

Варна

Цветна снимка се прави в началото,
първите чисти дни- 2,3 ден,
трябва да е задължително преди овулация!
Цитирай

Прави се първите чисти 2-3 дена,защото може да имаш и ранна овулация.
След като имаш насрочен час,с лекаря не коментирахте ли кой ден от цикъла се пада?
До колкото знам в Пловдив ЦС правят само в Медикус Алфа,т.е при д-р Даскалов.В останалите клиники може да направиш хидротубация Peace.
Цитирай

София

В момента ходя при д-р Бабаков.Вчера му се обадих и ми каза ,че било още рано понеделник да му се обадя и тогава да ми кажел кога и къде да отида, че трябвало и реактива да поръчва.А иначе каза ,че щял да прави ЦС.Ох и аз незнам какво да правя вече.А дали събота като е работен ден Медикус Алфа ще работят ако реша да не чакам толкова време?   bouquet
Цитирай

София

Ами обади се в Медикус Алфа и попитай дали ще работят. Аз също знам, че се прави в някой от първите 2,3 чисти дни Peace
Цитирай

Вилкони,да ти кажа честно това ми звучи малко съмнително.Ако за всеки пациент отделно се поръчва контрастно вещество...,не знам.Там,където правят рентгенографии обикновено имат всякакви контрасти в наличност.Това не е ЯМР,където контраста е доста скъп.
Не знам дали си от Пловдив и дали си наясно с болниците тук,но доскоро апарата за ХСГ във ВМИ не работеше.В окръжна не знам дали правят,но там е под въпрос какво изобщо ще ти направят.А в останалите клиники със сигурност знам ,че правят само хидротубация,защото преди половин година и аз се видях в чудо къде да направя ЦС.
Цитирай

София

Zvetun4o, това беше по-скоро риторичен въпрос  Smile разбира се, че ще се обадя да попитам  Smile аз, че съм патка - патка съм ама не чак такава  Laughing Както писах и по-долу мен ме притеснява повече фактора време.Според мен вторник,сряда или четвъртък другата седмица ще е късно вече, все пак ми дойде на 10ти ,а и днес ми е първият чист ден.
Shine, и аз за това говоря нещо и на мен ми е съмнително затова попитах и вас.С болниците в Пловдив не съм много наясно, но май ще се ориентирам към Медикус Алфа и д-р Даскалов и без това съм решила спермограмата на любимия да я правиме при д-р Даскалова.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.