Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 май 2008, 17:07 ч.

Криза на средната възраст

• 1 135
  • 25
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
Някой от вас "преболедувал" ли е такова нещо? Аз съм на 35 и май ме хваща... ooooh!

# 1
Някой от вас "преболедувал" ли е такова нещо? Аз съм на 35 и май ме хваща... ooooh!

И аз така мисля

# 2
я се стегни! Не съм съгласна, че 35 е средна възраст!

# 3
Аз имам още 7 години до средната си възраст (и полагащата ѝ се криза).  Flutter

# 4
  • Варна
Как разбра, че те хваща?

# 5
А до скоро си мислех,че 50 г, е средна възраст...направо ми разбихте илюзиите.
Толкова неща съм преболедувала, та една средна възраст ли ще ме уплаши...

# 6
Толкова неща съм преболедувала, та една средна възраст ли ще ме уплаши...

И аз така!

# 7
Стара ли ме нарече?

# 8
Ама аз не мисля, че "кризата" хваща на 35, а че авторката верно я е хванало "нещо" щом пуска такава тема и си мисли подобни неща!

# 9
Тогава предлагам на авторката да не си внушава такива кризи и бързо да изхвърли хапчетата. Hug

# 10
  • През девет планини в десета...
Значи се заблуждавам.Дано е така Hug Ще пиша пак като наближа 50-те. Thinking Сега можете да заключите темата,защото се оказа,че няма никой от нас такава криза Flutter

# 11
Нищо може да си представим какво ще бъде на 50год. защо да заключват темата?!

# 12
Нищо може да си представим какво ще бъде на 50год.
Първо ще почнат да ни растат бради и мустаци! Така казваше една колежка  Joy И имам наблюдения, че не е далеч от истината. Това ще отприщи вечно и тотално недоволство от всички и всичко, и всеки ден ще си като станала с "гъза нагоре", ще ти е ту топло, ту студено и ще се потиш като прасе, ще плачеш на това, което е смешно и обратното. А, и ще ти се подуват краката и ще имаш торбички под очите.
Ми така съм чула че говорят! Thinking

# 13
Нищо може да си представим какво ще бъде на 50год.
Първо ще почнат да ни растат бради и мустаци! Така казваше една колежка  Joy И имам наблюдения, че не е далеч от истината. Това ще отприщи вечно и тотално недоволство от всички и всичко, и всеки ден ще си като станала с "гъза нагоре", ще ти е ту топло, ту студено и ще се потиш като прасе, ще плачеш на това, което е смешно и обратното. А, и ще ти се подуват краката и ще имаш торбички под очите.
Ми така съм чула че говорят! Thinking
  Мали страшна работа, най вече с мустачките, като сомче ще си ги връткам. А краката направо ужас и тия торбички под очите и бръчките които постоянно ще гледам и ще се сещам каква съм била,ами как няма да изпадна в криза!?
 Има в квартала на моя позната едно бабе което никога не страда от никви кризи на 90 год. ходи с мини на ток и гримирана и много устата и намаяна, имам чувство, че тая жена и секс прави  newsm78 !

# 14
Сега можете да заключите темата,защото се оказа,че няма никой от нас такава криза Flutter
Аз имам, какво искаш да знаеш?  Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт