Криза на средната възраст

  • 1 404
  • 25
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 267
Някой от вас "преболедувал" ли е такова нещо? Аз съм на 35 и май ме хваща... ooooh!

# 1
  • Мнения: 17 546
Някой от вас "преболедувал" ли е такова нещо? Аз съм на 35 и май ме хваща... ooooh!

И аз така мисля

# 2
  • Мнения: 649
я се стегни! Не съм съгласна, че 35 е средна възраст!

# 3
  • Мнения: 25 400
Аз имам още 7 години до средната си възраст (и полагащата ѝ се криза).  Flutter

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Как разбра, че те хваща?

# 5
  • Мнения: X
А до скоро си мислех,че 50 г, е средна възраст...направо ми разбихте илюзиите.
Толкова неща съм преболедувала, та една средна възраст ли ще ме уплаши...

# 6
  • Мнения: 649
А до скоро си мислех,че 50 г, е средна възраст...направо ми разбихте илюзиите.
Толкова неща съм преболедувала, та една средна възраст ли ще ме уплаши...

И аз така!

# 7
  • Мнения: 516
Стара ли ме нарече?

# 8
  • Мнения: 17 546
А до скоро си мислех,че 50 г, е средна възраст...направо ми разбихте илюзиите.
Ама аз не мисля, че "кризата" хваща на 35, а че авторката верно я е хванало "нещо" щом пуска такава тема и си мисли подобни неща!

# 9
  • Мнения: X
Тогава предлагам на авторката да не си внушава такива кризи и бързо да изхвърли хапчетата. Hug

# 10
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 267
Значи се заблуждавам.Дано е така Hug Ще пиша пак като наближа 50-те. Thinking Сега можете да заключите темата,защото се оказа,че няма никой от нас такава криза Flutter

# 11
  • Мнения: 649
Нищо може да си представим какво ще бъде на 50год. защо да заключват темата?!

# 12
  • Мнения: 17 546
Нищо може да си представим какво ще бъде на 50год.
Първо ще почнат да ни растат бради и мустаци! Така казваше една колежка  Joy И имам наблюдения, че не е далеч от истината. Това ще отприщи вечно и тотално недоволство от всички и всичко, и всеки ден ще си като станала с "гъза нагоре", ще ти е ту топло, ту студено и ще се потиш като прасе, ще плачеш на това, което е смешно и обратното. А, и ще ти се подуват краката и ще имаш торбички под очите.
Ми така съм чула че говорят! Thinking

# 13
  • Мнения: 649
Нищо може да си представим какво ще бъде на 50год.
Първо ще почнат да ни растат бради и мустаци! Така казваше една колежка  Joy И имам наблюдения, че не е далеч от истината. Това ще отприщи вечно и тотално недоволство от всички и всичко, и всеки ден ще си като станала с "гъза нагоре", ще ти е ту топло, ту студено и ще се потиш като прасе, ще плачеш на това, което е смешно и обратното. А, и ще ти се подуват краката и ще имаш торбички под очите.
Ми така съм чула че говорят! Thinking
  Мали страшна работа, най вече с мустачките, като сомче ще си ги връткам. А краката направо ужас и тия торбички под очите и бръчките които постоянно ще гледам и ще се сещам каква съм била,ами как няма да изпадна в криза!?
 Има в квартала на моя позната едно бабе което никога не страда от никви кризи на 90 год. ходи с мини на ток и гримирана и много устата и намаяна, имам чувство, че тая жена и секс прави  newsm78 !

# 14
  • Мнения: 3 447
Сега можете да заключите темата,защото се оказа,че няма никой от нас такава криза Flutter
Аз имам, какво искаш да знаеш?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт