Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ КАК ДА РАЗКАРАМ ЕДНО КУЧЕ!  Praynig

Живея в обикновен жилищен блок, във входа ни обаче се подвизава едно куче. "Стопаните" му изобщо не се грижат за него. Оставили са го на произвола. Ходи, където си иска, а по някое време застава на стълбището и лае, докато му отворят вратата и си го приберат. Не знам що за хора могат да пуснат такова нещо у дома. Животното е от порода с дълга козина и тя цялата се е наплъстила и като цяло изглежда много зле, мръсно и неподдържано, съвсем като бездомно.
Съседи явно го съжаляват и му хвърлят храна. То обаче, не знам защо, е решило, че най-вкусно е да си дъвче кокалите пред моята врата, на постелката.  #2gunfire Никак не ми е приятно да имам кучешки лиги пред вратата.  #Cussing out
Тревожа се и във връзка с това, че очаквам дете, а това значи, че хигиената трябва да е завишена. Не си и представям какво ще стане като пролази бебето.  Shocked Та пред самата ни входна врата върлуват бълхи и кучешка тения. Колкото и да почиствам, все пак всички минаваме през прага, за да влезем у дома.  Thinking
Пробвах с молби - не помага. Хората явно не са разбрани.
Пробвах да прогоня кучето. Ръсих пред вратата разни миризливи неща, поливах с белина. Нищо не помогна. Най-лесно е сигурно да го отровя, но първо не съм такъв човек и второ животното няма вина, че има такива стопани.
Затова ви моля, кажете ми как да го разкарам.  Praynig
Какво мразят кучетата?  newsm78
Цитирай
нещо прекаляваш, чак какъв драматизъм го изкара не е истина.
Цитирай

Чувала съм за уред "кучегон". но в момента не сещам нещо повече за него. newsm78 Ако ми светен ще пиша пак. Peace
Цитирай

София

Декстър, въпрос на гледна точка , но наистина никак не е приятно всеки път да намираш пред дома си мръсно и гнусно животно, облизаните му кокали и прочие. Струва ми се, че въобще не е хигиенично. Дано не ти се случва подобно нещо.

palavata_monahinq, и аз съм чувала за някакъв уред, който ги плашел със звука си. Но не знам подробности. Пък и не ми е ясно как ще го държа все включен...  newsm78
Цитирай

София

Заповядай ! Ето ти тема за кучегона....  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267117.0
Цитирай
Ами къпи го и го храни с мръвки, а не кокали
Цитирай

София

Декстър, ако нямаш какво градивно да кажеш по темата защо въобще си правиш труда да пишеш Thinking
Сакси, защо не го закарате в някой приют за кучета? Или просто някъде по-далечко от блока?
Цитирай

София- павлово

или го дай на Декстър да го храни  къпе newsm78
belinda, декстър трупа публикаций явно Whistling и затова пише така безмислено ooooh!
аз също не съм такъв човек но бил наритала собствениците и бих се обадила на съответните служби, не съм длъжна да търпя мръсотията на другите
Цитирай

Горно нанадолнище

Чувала съм за уред "кучегон". но в момента не сещам нещо повече за него. newsm78 Ако ми светен ще пиша пак. Peace
Кучегона е вид свирка, която издава звук над 20 000 херца. Тази честота е границата на чуване от хората и не се възприема, но за кучетата е ужас  #2gunfire.
Пробвай с някакъв лютив смлян червен пипер или подобна подправка. Всяко куче преди да предприеме каквото и да е, на определено място, първо го подушва. Съпруга ми прогони бездомните кучета, които спяха пред гаража ни, като поръси с някаква люта подправка на прах. Поръси си черджето и след кратко време, предполагам, че гадината ще спре да идва пред дома ти.   bouquet
Цитирай

София

Кучегона е вид свирка, която издава звук над 20 000 херца. Тази честота е границата на чуване от хората и не се възприема, но за кучетата е ужас  #2gunfire.
Пробвай с някакъв лютив смлян червен пипер или подобна подправка. Всяко куче преди да предприеме каквото и да е, на определено място, първо го подушва. Съпруга ми прогони бездомните кучета, които спяха пред гаража ни, като поръси с някаква люта подправка на прах. Поръси си черджето и след кратко време, предполагам, че гадината ще спре да идва пред дома ти.   bouquet
Лют червен пипер или млян черен пипер....
Цитирай

Изръси се 50 кинта за по-цитав кучегон. Потърси в Гугъл. Тъкмо ще си го носиш, като разхождаш детенце сред десетките хиляди помияри. Гладни, злобни и с "мили невинни очички".
Цитирай

Обади се в общината /има  кола  за бездомни  кучета/ , а в твоя случай то е такова
Цитирай

Обади се в общината /има  кола  за бездомни  кучета/ , а в твоя случай то е такова

И след като го обезпаразитят и кастрират ще го върнат пред вратата, тогава обаче поне няма да има бълхи, но ще продължи да има лиги. Wink
Цитирай

Не трябва ли някой до отиде в кучкарника в срок от 14 дни и да плати?
Цитирай

Махни постелката пред вратата. Кучето търси известен уют и го намира на постелката ти. И в нашия вход се подвизава едно куче, лежи пред всички врати, само не и пред нашата.Както се досещаш, само аз нямам постелка пред вратата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора