Отговори
  • Мнения: 91
Толкова си харесвам, създават ми уют старите тъкани черги, и покривките за легло, и от стари престилки да си направя възглавнички...
Било "селско"! За мен пък е "старинно"...

А вие какво мислите? Бихте ли си сложили стари тъкани в къщата?

# 1
  • Мнения: 824
какво значение има какво мислят другите,нали ти ще живееш в тази къща newsm78

# 2
  • Мнения: 1 844
амии лично на мен изобщо не ми харесват нито чергите,нито старинните мебели.разбира се,това си е мое мнение,всеки с вкуса си.според мен наистина не създават уют,а по-скоро една простовата атмосфера от отдавна отминала епоха.
все пак светът ни се развива толкова динамично,вече имаме такъв голям избор и разнообразие..защо не приемем съвремието и не му се радваме,а се опитваме да пренесем старинността в дома си?живеем в 21 век,все пак,нека му отговаряме на стандарта.
..и пак казвам,всеки с вкуса си.

# 3
  • Мнения: 1 671
Аз не бих си сложила, но къщата си е твоя - щом ти харесва, не виждам какъв е проблема.
Между другото имам великолепна битова покривка - тъкана в СБХ - в екрю и кафяво - много ми върви на интериора и е правила впечатление на гости.

# 4
  • 7800
  • Мнения: 243
Аз също харесвам битовите елементи и първото нещо, което правим в бъдещия си дом е една механичка в бивша маза, където няма да има газопровод, а една печка от типа "Циганска любов", която ще си бумти в студената зима, а аз с кеф ще си пия винцето.Ох, размечтах се.

# 5
  • Мнения: 824

..защо не приемем съвремието и не му се радваме,а се опитваме да пренесем старинността в дома си?живеем в 21 век,все пак,нека му отговаряме на стандарта.
..и пак казвам,всеки с вкуса си.

А защо да не пренесем нещо от добрите стари традиции в съвременните ни жилища?
И като живеем в 21 век,защо още пием вода,а не сме си измислили нейн съвременен заместител?

Сара,щом така ти харесва,така го направи.Трябва да се радваш,че си различна от масата,която не би сложила стара черга в дома си.
На мен ми звучи много арт,особено,ако жилището е обзаведено с модерни мебели,с изчистени линии.И една черга в райе,за акцент. Wink

# 6
  • Мнения: 46 488
Въпрос на вкус  Grinning ако ти харесват, не се влияй от чуждо мнение.

Аз не ги харесвам, обичам изчистени едноцветни неща, шарении не.
За вила биха отивали, но в моята пак не бих си сложила.

# 7
  • Мнения: 25 568
Вече не е селско, а етно. Слагай, щом ти харесва!  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Е ти пък!Ами като ти харесва така,така си го направи,а ако на някой му е селско да не ти идва на гост,а да си стои У ГРАДО!Ако искаш и бъклица си сложи на миндера,жилището си е твое!

# 9
  • Мнения: 386
при всички положения е по-добре от статуя на венера милоска  Laughing
ако имах ценни неща от едно време щях да си ги наслагам. което ми напомня, че имам в мазето една шевна машина сингер, която дори сигурно работи... ама е много тежка...

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Сега се сетих за една стара плетена кошница!Мисля,че вече я виждам къде ще стои

# 11
  • Мнения: 141
Сара, не се води от чуждото мнение. Важно е ти и семейството ти да се чувствате уютно.
Моя брат и семейството му живеят в Щатите и понеже него го мъчи доста голяма носталгия и си е направил една стая в къщата, изцяло обзаведена с български вещи( битов стил)- черги, тъкани пана за стени, медни и глинени съдове, халища за легла, бродирани покривки и тн. Има и много дискове с българска родопска музика( той много обича родопските песни) и много често ходи в тази стая, пуска си музика и се усамотява.
Така, че направи си дома така, както на тебе ти харесва Simple Smile  bouquet

# 12
  • France
  • Мнения: 726
В къщи имам чипровски килим и 3 черги....много ги харесвам. Не събират прах, лесни за поддържане. За мен не е "селско", особено ако са съчетани със стари мебели.
За справка, 1 чипровски килим 3.50 на 3 метра струва 4 хил лв. И е по-качествен от останалите вълнени, но вносни.

# 13
  • Мнения: 3 830
Като акцент, старинните вещи са много шик. Въобще не слушай какво ти говорят някои.  NaughtyДомът си е твой Naughty

Аз имам стари български вещи вкъщи, дори антики и много си ги харесвам Peace

# 14
  • Мнения: 5 178
Сложи си каквото ти харесва,това може да е твоето уникално излъчване на дома..
Аз пък не мога да разбера как народа е пощурял по старите мебели от Европата, а отрича своето

Общи условия

Активация на акаунт