Колко от вас имат кредити?

  • 6 049
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 121
Имаме, но не големи. Слава Богу, имаме покрив над главата си без ипотека.
Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Иначе, ако човек има хубава и стабилна работа, наистина си струва да тегли кредити...
А ако нещата се променят?
Ох, Рени, това толкова пъти сме го коментирали, че вече не знам...Ами ако живееш под наем и тогава нещата се променят? Като си теглил пари срещу ипотека, продаваш, връщаш и си на улицата с малко пари печалба. Като си наемател си направо  на улицата и без нищо.
По темата - имаме, да. Нямам 30 години и имам напълно обзаведено жилище и две коли - изплатени, като на 25 имах само зестра от 6 вилици, а мъж ми и това нямаше, така че благодаря на българската кредитна система Hug

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Иначе, ако човек има хубава и стабилна работа, наистина си струва да тегли кредити...
А ако нещата се променят?
Ох, Рени, това толкова пъти сме го коментирали, че вече не знам...Ами ако живееш под наем и тогава нещата се променят? Като си теглил пари срещу ипотека, продаваш, връщаш и си на улицата с малко пари печалба. Като си наемател си направо  на улицата и без нищо.
Не питам за ипотека. Питам за по-малки кредити- примерно теглиш 10 000 лв. за да си направиш ремонт на жилището, но се оказва, че оставаш без хубавата и стабилна работа.

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само съм солидарен длъжник.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Сега като се замисля, ние без ипотечен   кредит не можем да живеем.
Този ни е четвъртия...... (   Praynig дано да е последния).

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
[Не питам за ипотека. Питам за по-малки кредити- примерно теглиш 10 000 лв. за да си направиш ремонт на жилището, но се оказва, че оставаш без хубавата и стабилна работа.
Ами предоговаряш си кредита с банката на мъънички вноски за голяяям период, докато положението се стабилизира. Всяка банка предпочита да се разбере с длъжника, вместо да тича да гони обезпечението. А в краен случай - събират си вземането от поръчителите ти, а когато се оправиш финансово, им връщаш парите. Пито-платено Peace Това, разбира се, е ужасно и дано на никого не се случва! Но е за предпочитане да поемеш риска пред това да си гледаш новорденото бебе в полу-разпадащ се апартамент, защото ще имате пари за ремонта, ама след 3 години, примерно, нали?

# 36
  • Мнения: 118
Нямам и никога не съм имала. Надявам се и никога да нямам.
И аз така  Peace

# 37
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Към настоящия момент нямаме, но предстои да се тегли такъв. За вида и обезпечението ще мислим като му дойде времето. Родителите ни /и от двете страни/ помогнаха достатъчно на този етап. Оттук нататък трябва да се справим сами с предстоящите разходи по ремонт и климатизация, същевременно с това да наплащаме делът на един човек.

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Имаме кредит за жилище.

# 39
  • Мнения: 317
Ох, имаме и то не един, а и пак ще теглим, този път надявам се за жилище!

# 40
  • София
  • Мнения: 625
тамън два-и аз и мъжлето Crazy Иначе не става........

# 41
  • Мнения: 6 992
Имаме, малък, потребителски.
За жилище още не, защото не знам къде ще живеем.

# 42
  • Мнения: 3 695
имам да
малко са хората без кредит

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:50 от ru_

# 43
  • Мнения: 370
имаме,да.изплащаме кола и още няколко неща.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
имам да
малко са хорат без кредит

Peace и ние имаме

Общи условия

Активация на акаунт