Колко от вас имат кредити?

  • 6 045
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 378
Не знам да ли е имало и друг път такава питанка,интересно ми е имали такива дето нямат кредити,около мен всички познати са теглили по някоя солидна сумичка,аз лично имам.

# 1
  • Мнения: 4 292
И какво значение има? Но щом толкова те интересува и ние сме теглили кредити.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Нямам, и не възнамерявам да тегля.

# 3
  • Мнения: 46 484
Имаме, да.
Не виждам иначе как човек на 20 + години ще има покрив над главата си.

# 4
  • Мнения: 4 651
Имам, но мога да погася целия остатък сравнително бързо и безполезнено за около 6 месеца да речем.
Гледам да не живея по-нашироко, отколкото ми позволяват възможностите. Например няма да купя никога техника на изплащане. Разбира се има случи, в които може би е единствен вариант - например повреди се единствения отоплителен уред, не може да се поправи, но имаш малко дете.

П.С. Обаче съм от щастливците, които не са си мръднали пръста, за да имат собствено жилище. Грижили сме се единствено за ремонти и обзавеждане.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Нямаме

# 6
  • Мнения: 606
Яворчо.
Жена му също.

# 7
  • София
  • Мнения: 504
Наскоро в час по етика и право учителя ни каза,че всъщност средната класа са хората,които могат да си позволят да теглят кредит(следователно могат да си позволят и да го връщат)

Нашето семейство нямаме кредити.В близките години обаче предстои кредит за ново жилище Wink

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Имаме.  Party

# 9
# 10
  • Мнения: 2 005
Имам жилищен към ДСК  Peace

# 11
  • Мнения: 4 465
Нямаме. Не се е налагало да теглим, въпреки че всичко сами сме си купували.

# 12
  • Мнения: 668
преди 4 месеца имах,свърши ooooh!Сега нямаме,но....от другата седмица вече няма да е така.Коя опция да натисна?Ние теглим кредити само за недвижимо имущество,за друго няма сметка

# 13
  • Мнения: 1 897
Да, изплащаме кредит.
За нас друг начин да имаме собствен дом нямаше.

# 14
  • Мнения: 389
Нямам все още, но е въпрос на няколко месеца да се присъединя към групичката на имащите!

Общи условия

Активация на акаунт