Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Momicheta,

Imam dve chertichki! Viarno che e chertichkata e bleda (shure check) , no vse pak sa 2 i 3 dnevno zakusnenie  Smile

V komandirovka v chugbina sum i niama s koi drug da spodelia, ne iskam da kazvam takava novina na mugut mi po telefona, za tova vie ste mi edinstvenite na koito kazvam, za da spodeliat radostta mi. Nali ne e rano za radost? Sled edna godina opiti, oshte ne moga da poviarvam i da se zaradvam npulno  Blush

Izviniavaite za latinicata, no tuk nimam kirilica i ne uspiah da se spravia s softweara za obrushtane na latinica v kirilica  Embarassed Smile
Цитирай
Честито,Espa!!! HugПоложителен тест си е положителен!Наслади се на момента без страхове!!!Желая ти всичко добро!Лека и успешна бременност и едно красиво,здраво мъниче на финала!!! newsm44 newsm68
Цитирай

София

Честито Еспа, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам  Hug Hug Hug
Цитирай

Честито и от мен.Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност.И накрая едно много сладко бебче. smile3504ЧЕСТИТО!
Цитирай

София

Браво, Еспа, страхотна новина, честито! Лека бременност ти желая.
Цитирай

Честито и лека бременност  bouquet
Цитирай

Пловдив

Честито от мен, лека и безпроблемна   bouquet, като гледам май щъркелите, които помагат на Гошо не изостават в работата си, нека да работят още по-усърдно, за да може и други мацки да се похвалят тук в скоро време.
Цитирай

София

Честито Еспа,
лека бременност и от мен!  bouquet
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Честито!  bouquet
Цитирай

Бургас

Честито и от мен.Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност.И накрая едно много сладко бебче. smile3504ЧЕСТИТО!

честито и от мене
Цитирай
Честито лека бременност! Аз също се надявам след два дни да видя двете чертички че много силно ги искам. А ти да се пазиш и да се грижиш за себе си.
Цитирай

Пловдив

Честита радост espa!  bouquet
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Честито   bouquet
Цитирай

София

Еййй, честито и от мене!
Прекрасна новина!
Сигурна съм, че си е заслужавало чакането! Hug
Цитирай

Поздравления! Smile Дай боже все повече такива благи вести Praynig Да сте живи и здрави!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора