Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Възможно ли е според вас? От четири дни малкия отказва да яде, хапва максимум по 50-60мл. на ядене. Спи, ака и е активен! От време на време, особено след обяд плаче без видима причина. Отделя повечко слюнка и постоянно пъха всичко в устата си. Знам, че неяденето и слюнката и пъхането в устата могат да си имат други причини, но така в комбинация почвам да си мисля, че са зъбки. Педито смята, че е рано, но каза, че венчетата отдолу са уплътнени и подпухнали. Вие как мислите. може ли да са зъби?

# 1
  • Бургас
Напълно е възможно, той е почти на 4 мес.На доста мои познати децата им изкараха зъби на тази възраст  Peace

# 2
Моето дете се сдоби с първите си два зъба точно на 3 мес. и половина. Аз обаче не различих признаците, защото и през ум не ми мина, че може да му никнат зъбки. Напълно възможно е Peace

# 3
  • Stara Zagora
Напълно е възможно.На моя приятелка дъщеря й в началото на 3 месец и избиха двете долни зъбчета.

# 4
Напълно възможно е да го мъчат зъбки.

# 5
  • гр. Пловдив
По признаците, които изброяваш направо съм сигурна, че са зъби. Хайде честито и ако кърмиш дано не се сети да те хапе.  Hug

# 6
  • незнам точно и аз
Нашите зъби избиха на 6 месеца но при вашите симптоми е напълно възможно  Peace

# 7
Възможно е -да!При моите деца зъбките избиха  след 7-ия месец.

# 8
  • София
Да, напълно възможно е. Нашето първо зъбче проби на няма и 5 месеца. Но към 3 - тия месец някъде и той започна да лапа всичко - и играчки, и юмручета, и да се лигави. Laughing

# 9
  • София
Да, най-вероятна са зъбки и според мен никак не му е рано. Това, че могат да избият чак в 6-я месец, не означава, че сега не са тръгнали. При нас положението беше същото и не можех да повярвам, че ще чакам толкова дълго време, докато се появят.

# 10
  • Пловдив
Синът ми имаше 2 зъба на 4 месеца Peace

# 11
Може,да  Peace Моят син беше на 3 месеца и половина,когато правеше нещата,които описваш ти.Венците също бяха надути.Зъбчето изби на 6-ч месец,но и по-рано да е не виждам какъв е  проблема  Peace Освен,че се започва с мрънкането от сега! Sunglasses

# 12
  • София
 Hug Благодаря ви!!!

# 13
  • ДОБРИЧ
Напълно възможно е да го мъчат зъбки.
Peace

# 14
  • France
Синът ми имаше 2 зъба на 4 месеца Peace

И на една моя приятелкя сина така. Какви акселерати райдаме вече, а? Само дето не си сменят памперса още сами Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт