Отговори
# 45
  • Мнения: 132
Ние преди малко се прибрахме от разходка TiredНаправо ме изтощи това дете ня съм седна цял ден а накрая за капак и кръв от носа ми тръгна TiredЦял ден умрях от жега и съм на два банана и една ябълка то яде ли се на тоя пек Simple SmileОтивам да пооправя и да спретна едно тараторче   bouquet

# 46
  • Мнения: 217
Спокойно, като стане на 3, ще се кротне... малко   Rolling Eyes

Сигурно от жегата ти е текло кръв, тази вечер Дени на 2 пъти му шурва...

Момичета, днес видях какво е да си с 2 деца с малка разлика и не си завиждам, да не говорим за вас. Взехме съседчето от градина, то е момиченце и разликата с моя е 2 г и 3 месеца. Едното се катери високо на катерушката, другото бяга като изтървано, кое по-напред #Crazy  Добре че играхме в двора на яслата, че иначе... не ми се мисли...

# 47
  • Мнения: 132
Спокойно, като стане на 3, ще се кротне... малко   Rolling Eyes
Мислиш ли аз се съмнявам да стане такъв дивак е моя син че направо ужас JoyНяма изтощаване да му мисля аз hahaha

# 48
  • Мнения: 558
Красавици, разгледах ви снимките... направо съм  Shocked. Много сте хубави!!! Пупупу!!! Да се снимате пак да ви видя колективно с тумбаците- тия снимки са ми най- мили...

Мими, метни ми на лични на колко си години моля те, че аз съм на 34, и въпреки че ми бил добър резултата от БХС-то пак ми е малко притеснено... Не ми казаха съотношение, само че е (-), което не е 100% застраховка, но е добре според докторите де... С Малкия ми беше 1:5000 преди 2 години...  newsm78

Пристрастия по разбираеми причини имам към имената София, Ивайло и Данаил... като последните 2 с малки изменения носят моите мъжаги  Laughing... А и всички Росици, които познавам все са супер хора, включително родната ми майка  Laughing Laughing Laughing..

Така, да не изпусна нещо... ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ НА, ТАЗИ ОТ ВАС, КОЯТО БЕшЕ ПИСАЛА чЕ СИ ПРАВИ ЛИМОНАДКА С ЛИМОН И ЗАХАР, ПРИ ГЛАВОБОЛ, и аз пробвах и ми мина... а бях започнала да се зобя с парацетамол почти ежедневно...

По някое време ще си метна една снимка по тумбак на плажа при вашите, ама още се чудя, защото ме е срам от размерите ми (по точно от огромните триглицеридни депа, даващи илюзия за голям корем)... С две думи- изглеждам по- скоро тлъстичка, отколкото бременна, щото с предшната бременност лапах като за световно, а после нямах време да отслабвам заради кърменето... и ей ме на пак бременна.. ох... защо ли се смеех на тумбака на бедната си майка навремето! А, това са излиянията на застаряваща дама свикнала да е 50 кила, която от почти 2 години е 70 и го приема като лична драма  Mr. Green...

Май нямам какво да кажа всъщност.. Целувки и да се пазите!

П.С. feel_u, за момента с раздвояването на вниманието гледам да не мисля още, че то "номер 2" докато проходи има време  Crazy, тогава ще го мисля, може да съм обръгнала някак... или "номер 1" да е поумнял повече (надявам се)... а може и да отслабна от тичане след двамата за нула време- хаха!!!

# 49
И ние днес сме цял ден по разходки с Ани и се чувствам така добре все едно не съм бременна  Grinning
Тя е по- кротка от младежите,аз си седя тя се пързаля или седи в пясъчника  и не бяга надалеч.Та успявам и да поседна и да хапна нещо.
Рени 79 от миналата тема се каня да те питам как пиеш "ПреНатала"?Аз по 2 на ден сутрин и вечер.


# 50
  • Канада
  • Мнения: 494
Здравейте момичета!
Толкова много пишете,че не мога да ви изчета!Малкия като е буден,компютъра ми е забранена зона! Mr. Green
Наистина много хубаво заглавие на новата темичка!Поздравления за автора  bouquet Hug
Честито на всички,дето вече знаят пола на бебишоците!И да кажа на тези ,които не са много доволни от пола на бебчо,че до като не се роди,все има шанс лекарите да са сбъркали WinkСигурна съм,че каквито и да са малките съкровища,ще бъдете най страхотните мами HugАз предния път така мечтаех за момиченце.....но от рано имах предчувствие,че ще е момченце Simple SmileСега пак мечтая за момиченце,този път нямам и предчувствие,само чакам да дойде 22 за да го видим,ако се покаже GrinningМалкия като го попитаме,казва че иска братче,ако било сестриче нямало да го обича Joy
За имената с буквата Р ми харесват Ралица и Радинела,а  мъжко с Д -Димитър(пристрастна съм,мъжо така се казва Mr. Green) и Даниел също става...
SvetlI,Стела и Ивайло ми допадат много на мен.Нашия син щеше да се казва Ивайло:)
В тази връзка,я кажете с буквата "Н" и женско и мъжко.Аз изобщо не съм за това децата да се кръщават на някого,ама мъжа ми е такъв традиционалист,че сина ни носи изцяло името на баща ми,и сега трябва да му върна жеста.Аз съм се спряла на Ния и Никола,но бих си променила решението ,ако нещо друго ми хареса!
И да питам аз мамите,дето чакат второ-казвали ли са ви вашите лекари,че обикновено вторите бебоци са малко по едри от първите?Голямо мислене му мисля аз ,защото сина ми се роди 4300 и се виждам в чудо сега,че е трудна работа с голямо бебе....
Спирам до тук,че май се поотпуснах с писането!
Хубав уикенд на всички ви! Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 0
И да питам аз мамите,дето чакат второ-казвали ли са ви вашите лекари,че обикновено вторите бебоци са малко по едри от първите?Голямо мислене му мисля аз ,защото сина ми се роди 4300 и се виждам в чудо сега,че е трудна работа с голямо бебе....

Да, с около 100-200 грама били по-едрички, но това едва ли трябва да те плаши, щом с 4300 си се справила  Wink

Рени 79 от миналата тема се каня да те питам как пиеш "ПреНатала"?Аз по 2 на ден сутрин и вечер.

Не е адресирано до мен, но понеже и аз пия Пре-Натал ще се намърдам - защо по две таблетки, не е ли множко newsm78. И на указанията си пише една, пък и тъй като дозите от различните съставки са големи, няма никаква нужда.

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 00:56 от Krusteva

# 52
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!!! Grinning
Напоследък не се спирам, постоянно съм в движение и не успявам да ви изчета! Sad

Честито на всички, които са разбрали пола на бебчо Hug
Аз същ бях на ФМ тази седмица - при доц. Томова. Всичко с бебока е ОК Stuck Out Tongue. Аз май бях една от малкото мами, които искаха момченце, НО се оказа, че е бебка  newsm03 Таткото е много щастлив, той много искаше момиченце, а аз имах силното предчувствие, че ще бъде момченце и честно казано много се изненадах Shocked Но важното е че всичко е наред newsm10 Лекарката беше много мила, ние също броихме пръстчетата на крачетата и ръчичките Grinning, прегледът беше много обстоен - гледа сърчицето, личицето, бъбреци, пъпна връв и т.н., само че аз не казах предварително за диск и сега си нямам smile3538

Виждам, че сте пуснали анкета за среща - за мен няма значение кога ще бъде и трите дни са ми свободни Grinning

Надявам се днес  и утре да имам повече свободно време и да успея да ви изчета, желая ви слънчев и усмихнат ден smile3503

# 53
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро сладурки!
Изчетох ви докато си пия кафето и отивам на изпит!
Майлили,мерси че си запомнила,много се зарадвах  Hug
Досега му обяснявах на бебчо,че трябва да помага на мама за изпита,нали учи с мене  Laughing
Благодаря за предложенията за имена,много са хубави,ще помисля още малко  Hug
Моята ФМ е чак на 6-ти юни при Марков и все си мисля че предчувствието ми за момиченце ще се окаже верно,нищо че докторката каза друго  Flutter
Дани,с буквата Н ми харесват и Никол, Ния,ама за момче... нещо не мога да го измисля толкова рано  Blush
За близнаците -аз винаги съм искала и то 2 момчета,къде ми е била главата,не едно,ами две дивачета  Confused
Сега си спомних една случка в Слънчев бряг. Мама и татко с две такива подобни до един басейн. Момченцата бяха на по1,5-2 годинки,ама какви бяхааа Shocked
Таткото отиде някъде за малко и майката се видя в чудо,горката.Едното хвана наляво,другото надясно и хоп в басейна  ooooh! Малеее горкат жена,чудеше се след кое да бяга  Laughing Иначе бяха старшни сладурчета имам си и снимка с тях  Heart Eyes
Приятен ден на всички,като се върна ще докладвам Hug

# 54
  • Мнения: 22
sisilia успех на изпита. Стискаме палци

# 55
  • Мнения: 132
sisilia успех на изпита. Стискаме палци
И от нас палци  bouquet
Аз искам да ви питам за яденето.На мен все още ми се гади избягвам да ям повече от 2-3 филийки на ден защото ми става лошо да не говорим че се опитвам да го избягвам съвсем което не е лошо от една страна Confused, но сега и от жегите не мога нищо да ям нити ми се яде карам го само на плодове или някакви по леки храни мислите ли че това ще се отрази на бебчо или по скоро си е за мен защото той се храни от мойте запаси пък да му мисля аз newsm78

# 56
  • Мнения: 697
Рени 79 от миналата тема се каня да те питам как пиеш "ПреНатала"?Аз по 2 на ден сутрин и вечер.

И аз съм на Пре натал. Пие се по 1 на ден. Така пише и на него, така ми каза и доктора.

# 57
  • Мнения: 697
sisilia успех на изпита. Стискаме палци
И от нас палци  bouquet
Аз искам да ви питам за яденето.На мен все още ми се гади избягвам да ям повече от 2-3 филийки на ден защото ми става лошо да не говорим че се опитвам да го избягвам съвсем което не е лошо от една страна Confused, но сега и от жегите не мога нищо да ям нити ми се яде карам го само на плодове или някакви по леки храни мислите ли че това ще се отрази на бебчо или по скоро си е за мен защото той се храни от мойте запаси пък да му мисля аз newsm78

Най-важното е да поемаш протеини. Те са основен градивен елемент на човешките клетки, съответно са много необходими за изграждането на бебето.

# 58
  • Мнения: 817
Добро утро, мамчета! Хубав и спокоен ден ви пожелавам!  Hug

dany_ip, точно тези имена, които си посочила ми харесват най-много: Ния и Никола  Peace
А това, че второто се ражда по-едричко от първото дете смятам, че е много индивидуано. Ние съм сестра ми (аз съм второ) сме с размери 1:1, а майка ми ми е казвала, че второто раждане при нея е било най-леко (тя има три). Така че мамите, които чакат второ детенце вероятно ще имат по-леко раждане (поне ви го пожелавам).

sstea, Честита ти девойка! Браво, че и всичко е наред при вас.

sisilia, Успех на изпита! Да ги сразиш като предния път!

gery_roz
и аз карам на леки храни, но гледам да са разнообразни. Хапвай салатки (може и по-киселки), плодове. Аз си правя една импровизирана плодова салата, коятно много засища: нарязвам 1 средно голям банан и една зелена ябълка и поливам обилно с мед. Много вкуско и засищащо е, пък и няма да ти се повдига от това ядене.

# 59
  • Мнения: 1 336
sstea, аз си записах час при доц.Томова за другия месец и ми направи впечатление, че записва часовете през 15мин., а предната бременност като ме гледа прегледа беше около 40-50 мин.  newsm78 Колко време продължи при теб и все така подробно ли ти описва бебето  newsm78 
 

Общи условия

Активация на акаунт