Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 май 2008, 12:21 ч.

батерия и смесител за душ

• 7 941
  • 27
  •   1
Отговори
  • Sofia
Помощ, не мога да избера тези неща, а  утре най късно трябва да са купени.
Гледах на Видима, родно производство, хвалят ги като добри, но  не мога да реша дали да бъде от тези с дръжката отгоре , или един модел с викок чучур.
Все си мисля, че първия тип е неудобен, не можеш един леген да пъхнеш и да го извадиш пълен Thinking
Хем искам хубав дизаин, нем и да е качесвен.
Останалите марки не ми говорят нищо.
Някой да препоръча нещо?
Друг проблем, харесах душчетата, кит. производство обаче, които имат и слушалка.С много модерен дизаин, но дали не са кофти не мога да разбера.
Малко съм скептична към тях, но ми харесват много с техните големи глави или друга форма.
мисля за панел, но  пак не мога да преценя кое е добро и кое не.Съвети някой да даде по този въпрос?Какво да гледам, те всички ми изглеждат добре.

Помощ!!!!!Спешно ми е.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 14:14 от alexova

# 1
  • Варна
Видима купуваме само,и проблеми не сме имали.Имат батерии които са икономични на топла вода,сега такава ще вземаме и ние за банята за душа.
На въпроса за чучура сама си си отговорила какво искаш.

# 2
  • Sofia
Видима купуваме само,и проблеми не сме имали.Имат батерии които са икономични на топла вода,сега такава ще вземаме и ние за банята за душа.
На въпроса за чучура сама си си отговорила какво искаш.
Не съм 100% сигурна, че съм права за чучура.
Като гледам баните на всички са с тези с дръжка и се потам защо Thinking

# 3
  • Варна
Ее,ти гледай на теб да ти харесва и да ти е удобно.Нашият чучур е висок поради причината която ти си дала.

# 4
  • София
И аз имам голям проблем с чучура. Да му се не види, наистина една кофа не мога да напълня, все използвам подвижния душ, за да я свърша тази работа, защото при мен и первазът на ваната ми изяжда много от дължината на чучура.
Но наскоро видях /не помня дали беше в Практикер или Мосю Бриколаж/ един превъзходен модел на Видима - имаше дълъг чучур, който се върти и може да се прибере към стената, когато не го ползваш. Наумила съм си да се сдобия с тази батерия, защото ми се вижда супер удобна /хем не заема място, ако е объртата към стената, хем можеш да си пълниш кофи и легени до насита/. Браво на Видима!
А и цената беше съвсем приемлива - около 120 лева.

# 5
  • София
Честно казано, не ти разбрах всичко, но по въпроса за чучурите мога да споделя - в банята си сложихме батерия (или смесител се казва?) от тези късите, с дръжка отгоре. Чак след това го отчетохме като грешка - то ръцете не е много удобно да си измиеш, какво остава да пълниш кофи и др. Така че, правилно си се замислила какво ще е по-удобно!  Simple Smile

# 6
  • някъде ... тук ...
Аз си избрах това и това и съм доволна. Исках и държах на врътки и висок чучур.

# 7
  • София
Много ми харесват!  Peace И аз уж исках всичко да е с врътки, а накрая само душът ни е такъв...

# 8
  • Варна
точно такъв модел търсим и ние за душа, но да може да се върти чучура
ЕлиТ, твоя върти ли се?

# 9
  • някъде ... тук ...
Честно казано не съм пробвала дали се върти и ме замисли сега. Монтирахме го преди 2 седмици. В сайта на Видима пише, че се върти. Ще проверя довечера Blush

# 10
За умивалника взехме такава, а за душа - тази.
И двете са на Видима, модел Сева II, с 5г. гаранция. Цените са 115лв/120лв

# 11
Аз си купих ето този http://www.interceramicbg.com/product.php?lang=1&catid=83&am … =%20HB%201550273C
не сме го монтирали още, така че нямам впечатления за това, колко е функционален, Иначе е много готин! Водата излиза в процеп между двете стъкълца.

# 12
  • София

У нас има дилема. Аз обичам смесители, а Александър харесва точно такива кръстати врътки.

# 13
# 14
  • някъде ... тук ...
Честно казано не съм пробвала дали се върти и ме замисли сега. Монтирахме го преди 2 седмици. В сайта на Видима пише, че се върти. Ще проверя довечера Blush
Не се върти Rolling Eyes За себе си не държа да се върти, ама.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт