Наркотик ли е форума?

  • 7 263
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Кажете ми татковци и с Вас ли е така? Кой какво прави и моята жена все във форума. Ставам сутринта тя пред компа. Връщтам се от работа тя пише за форума. Думам и хаиде мила да си лягаме тя ми рече ти си лягай аз отивам да видя форума. Ако случайно си легне с мен почва да ми разправя кво казала боболента кво направила додо додо и т.н. Имам чувството че живея във виртуален свят. Това някакво модерно заболяване ли е? Има ли лек за това нешто. И вашите ли са така?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 216
Когато открих форумите и аз бях като зомбирана-постоянно влизах, четях, пишех. Регистрирана съм в 3 форума. Мъжът ми ми казваше, че ми е засичал времето в Интернет-стояла съм включена по незнам-колко си часа. Четях всички теми наред-нищо, че не ме засягаха. И така няколко месеца. Слава Богу-вече ме поотпусна. И сега влизам всеки ден, но прочитам заглавията и само ако нещо ми се стори интересно, или пък ако видя, че някоя от темите е започнала да се разпростира на повече страници-тогава чета.
Та, моята рецепта е-остави жената на мира! Ще й омръзне по някое време. Пък и ще забележи, че в един момент нещата започват да се повтарят-едни и същи въпроси се обсъждат циклично през известни периоди.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Vivi
Когато открих форумите и аз бях като зомбирана-постоянно влизах, четях, пишех. Регистрирана съм в 3 форума. Мъжът ми ми казваше, че ми е засичал времето в Интернет-стояла съм включена по незнам-колко си часа. Четях всички теми наред-нищо, че не ме засягаха. И така няколко месеца. Слава Богу-вече ме поотпусна. И сега влизам всеки ден, но прочитам заглавията и само ако нещо ми се стори интересно, или пък ако видя, че някоя от темите е започнала да се разпростира на повече страници-тогава чета.
Та, моята рецепта е-остави жената на мира! Ще й омръзне по някое време. Пък и ще забележи, че в един момент нещата започват да се повтарят-едни и същи въпроси се обсъждат циклично през известни периоди.

А баш!!!  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
И аз съм като теб Виви... Wink  Wink  Wink  
 Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

Бобооооо - ще черпиш...,чак по USA-то се 'котираш'  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 3
  • Мнения: 3 042
мани,мани, остави с тези форуми....
вече започвам да си мисля, че са като заместители на сапунките по тв-то.
Ама да, с времето всичко омръзва, ще и мине на жена ти, особено ако и осигуряваш веселби вкъщи Stuck Out Tongue  Grinning

# 4
  • Мнения: 204
Цитат на: Ahil
Кажете ми татковци и с Вас ли е така?


mda opredeleno moga da kaja che i pri nas e taka .. i to veche s meseci ...

Цитат на: Ahil
Ставам сутринта тя пред компа.


ami ako stana kam 4 sigurno shte ia zavaria pred kompa .. ama sled tui liaga i karti do obiad ili pochti do sledobiad ... i vecherta razbirash li izmorena vika che e .. ama kat zaspia i hop na PC-to ...

Цитат на: Ahil
Има ли лек за това нешто.


mi da ti kaja za sega az samo tarpia .. neznam do koga ama oshte stiskam zabi ... ako sluchaino namerish lek svirai nasam che malko ze da mi pisva   #Cussing out

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Наркотик ли ? По скоро е тревица  Simple Smile Не води до пристрастяване (въпреки първоначалните симптоми  Wink  ) но пък може да прерасне в траен интерес , в което лошо няма  Sunglasses
Виртуален свят ? .....Погледни го от друг ъгъл , ако ходеше на бачкане и ти разказваше за колежки и събития през деня - същата работа . Тук поне нищо не ти пречи да вземеш участие и ти  Wink
Има си положителни страни - информираност (хм , странен обрив , точно както го описа едикой си - бегом на доФтор ) , има си и отрицателни - прекалената информираност (олеле , пъпка , дали не е обривЪТ описан от едикой си ?! )
.....
а на въпросът "и вашите ли са така? " по обясними причини няма да ти отговоря директно , просто защото сме на територия - резултат от едно такова "заболяване"   Rolling Eyes

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
споко, и моя мъж така, кат' теб разправя.
и аз така.....какво казала боболента, какво направила додо, ама той хич не се интересува от тия форуми, само дето ми мели, че съм в тия форуми и нощем.
ама.....това е пУлУжението.

# 7
  • Мнения: 1 363
абе.. биричка.. с картоФФки..
заради това тук таме некой ПХорум Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 769
И аз минах по пътя на Vivi и Шани, вече се чувствам супер, не чета всичко, а само избирателно, избирателно и пиша, ако нещо ме загложди отвътре или просто темата е интересна. Явно всяко нещо с времето си, послушай още разкази за додо,боболента и другите главни герои....малко като сапунен сериал е отстрани. Имаше теми, на които се смеех с глас и съпругът ми неможеше да разбере какво ми става.... Grinning  Grinning  Grinning

# 9
# 10
# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Ahil
Кажете ми татковци и с Вас ли е така? Кой какво прави и моята жена все във форума. Ставам сутринта тя пред компа. Връщтам се от работа тя пише за форума. Думам и хаиде мила да си лягаме тя ми рече ти си лягай аз отивам да видя форума. Ако случайно си легне с мен почва да ми разправя кво казала боболента кво направила додо додо и т.н. Имам чувството че живея във виртуален свят. Това някакво модерно заболяване ли е? Има ли лек за това нешто. И вашите ли са така?


i moita e takja priateliu
pisha ot neino ime - edva sega uspiah da se doredia do pc-to
ako ne vi e kazala az sam v kazrmata i kakvo da vidia kato se varna ot tam - tia e pred pc-to i vika "ela da vidish kakvo mi e pisala tazi ili onazi", az ia tzeluvam tia pak sashtoto - spored men e zarazno - az si idvam za den - dva a tia vse pred pc-to sedi i chete li chete i pishe li pishe
momchete daite da pishem do sazdatelite na tozi site da napraviat niakakvo chasovo ogranichenie za dostap v imeto na zazddraviavane na sexualnite i chisto verbalnite semeini otnoshenia - che samo s tozi komputar shte zabravim da si govorim

# 12
  • Мнения: 4 068
Да ви кажа без бой си признавам,че и аз все пред компа вися.
Прибирам се от работа и право там сядам,ставам сутрин един час педи работа за да погледна форума.
Обаче тук намерих добри и истински приятели.Приятели с които се подкрепяме и си помагаме.Затова с чисто сърце казвам че това е единствения наркотик употребяването на който подкрепям с две ръце.
Използвам случая да благодаря на Мамма и Татти затова,че са създали този прекрасен форум.И да благодаря на всички момичета и момчета които пишат тук затова че ги има.

# 13
  • Мнения: 1 975
Az sum registrirana vuv 5 foruma, ama rqdko pisha...
Cheta gi kato imam svogodno vreme i mi e skuchno  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 693
Не, не е наркотик. Форумът е приятно местенце, където можеш да разпуснеш, да се натовариш, да помогнеш, да потърсиш помощ, да се заядеш или просто да "побъбриш". Моят съпруг също мрънка понякога, но то е единствено защото не може да си играе игричките /имаме 1 РС/. Учудвам се как може форумът да навлезе така в личния живот на някои хора Rolling Eyes или да е едното за сметка на другото. Шегувате се, нали? Grinning
Много рядко споделям с мъжа си какво става тук - примерно ако ме касае лично, ама прекалено лично.

ПП: Не знаех, че съм толкова известна...

Общи условия

Активация на акаунт