.....трудно изчистваща се спирала!???

  • 2 840
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Ооо, луда станах и аз с тази същата.

Надписите върху спиралата с цикламено ли са ти? Тези с цикламените надписи не се мият с абсолютно нищо. Иначе другата си е ОК, измива се.


Да същата с цикламените надписи е, аз отдавна вече я изхвърлих!! Flutter


[/quote]

Аз пък я върнах в аптеката, от която я купих, защото продавачката едва ли не ме принуди да я взема, че била 100-кратно по-добра от класическата, която ползаам от 5 години. И изрично ми гарантира, че не е водоустойчива, което е пълна лъжа.

# 31
  • Мнения: 123
Не зная дали ще съм от помощ , но аз само спирала ползвам и имах същите проблеми , докато една приятелка не ми каза за измиващият гел на ИВ РОШЕ /звучи малко като реклама на космодиск , ама не е ...  Blush /, купих си го от Бонжур за 8-10 лв и оттогава направо се родих, страшно съм доволна , за мен това е решението Peace

# 32
  • Мнения: 779
Не зная дали ще съм от помощ , но аз само спирала ползвам и имах същите проблеми , докато една приятелка не ми каза за измиващият гел на ИВ РОШЕ /звучи малко като реклама на космодиск , ама не е ...  Blush /, купих си го от Бонжур за 8-10 лв и оттогава направо се родих, страшно съм доволна , за мен това е решението Peace
снимка може ли

# 33
  • Мнения: 131
Пробвай с измиващ гел , при мен действа    bouquet
+1 имах такава спирала, но я дадах на мама   Mr. Green ии си я труех с измивен гел за лице.

# 34
  • Мнения: 6 618

Това е фаворита ми. Peace

# 35
  • Мнения: 1 318
И аз ползвам това. Доволна съм!

# 36
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Това е много добро.... след като  го постави6 на пристите прекарва6 ги по миглите.... след това   изплаква6 с вода....

Общи условия

Активация на акаунт