свекито

  • 6 292
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 423
NikiFin, направо ме разби smile3532

# 61
  • Мнения: 1 479
Гласувах за"горе-долу",но ми е идвало и да я #2gunfireВедньж се"изпусна",че гледала комшийско дете за няколко часа #Cussing outМайката била през деня на работа,таткото през ноща и т.н.Преди 2 месеца бяхме на гости в апартамента и-беше пьлно с чужди играчки и аз вьтрешно  smile3514Как може да не се интересува от внуците си,а да гледа чуждо дете ShockedОсвен ,ако не е с/у заплащане ThinkingМисля да я питам,а майка ми каза да не се занимавам с глупости.

# 62
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
 Гласувах с "горе-долу"  рядко се виждаме и не ни се меси !

# 63
  • Мнения: 52
zdraveite!Glasuvah s ne,makar da izpitvam nepreodolimoto jelanie da q udu6a/garmeneto 6te i e malko/.Moeto sveki e absoluten ko6mar,mrazim se vzaimno,samo deto ako po4na da razkazvam,krai nqma da ima!!!Dobre,4e v momenta e izvan BG,ta da si otdahna!Tq i az v 1darjava stavame mnogo!!!Samo 6te vi kaja 1 ot neinite izcepki i 6te spra/a tq e nai-lekata/:"za6to sa im na moite sinove jeni,ta te imat men!"i drugi Dale4 po-"krasivi"izpalneniq.. :

# 64
  • Мнения: 2 757
za6to sa im na moite sinove jeni,ta te imat men!"i drugi Dale4 po-"krasivi"izpalneniq.. :

Разбирам да има луди майки да си мислят подобни неща, ама чак пък и да ги кажат ...  newsm78 ooooh! #Crazy

# 65
  • Мнения: 342
Ах на тези всекета само им ядем задниците.Гласувах  с "горе-долу" и че "понякога ми иде да я гръмна".

# 66
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен аз имам чувството че в най скоро време сбекърва ми ще успее да сложи край на брака ми но явно това ми било писано наложи се да живеем при нея и повярваите ми не мога да позная мажа си коренно се  промени карам тежка бременност парвите 3 месеца не можех да ям нищо и чувам неща от сорта "това пък само повраща" или "ами на теб от всичко ти е зле" лошото в случея че мн от нейните думи ги чувам от неговата уста поне знам че има кой да ми помогне ако дойде най лошото и те ще страдат мн повече от мен

# 67
  • Мнения: 265
Alexia,много ти съчувствам,ама защо не я сложиш на място тая....да не казвам каква #2gunfire,направо не мога да павярвам,че я търпиш.Не можете ли да се изнесете.Аз не бих издържала #Cussing outАма и мъжът ти е за бой,вмесо да си гледа семейството и да се радва на бъдещото си дете #Cussing out

# 68
  • Мнения: 93
Преди да се роди детенце се разбирахме бих казала прилично.Но после се взе ено бъркане едни съвети от 1000 години.Опитвала съм да и обясня че слушам само педиатъра и моето майчино чувство но тя си знае своето.
Когато ни изписаха от болницата вкара гости с обувки в стаята на детето без да ме попита може ли да влязат.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И двете лицемерничим,но понякога найстина ми иде да я гръмна.
същата работа сме Peace Особенно докато живеехме заедно

# 70
  • Мнения: 1 488
но нали знаете колкото по рядко се виждате толкова по добре. е ние сме така. виждаме се в седмицата по един път за 4-5часа и за това мноооооооооого се обичаме и уважаваме ( след няколко кофти реплики вече си мълчи Joy)


Ти на това ако му казваш рядко виждане....
Аз мойта я виждам най-много два пъти в годината и за това може би се разбираме
Колкото по малко толкова по добре, просто живеем в различни държави  Flutter

# 71
  • Мнения: 52
Az moqta ne sam q vijdala ot 1.5god. i da si priznaq Hi4 ne mi lipsva dori ako moje o6te 2pati po tolkova da ne q vidq.. Joy

# 72
  • Мнения: 59
Разбира ме се,но понякога ми и де да я гръмна.

# 73
  • Мнения: 187
Аз  бих казала,че се понасяме.Естествено това е така,защото живеем в различни градове.Общо взето в годината се виждаме няколко пъти за няколко дни,но ако живеехме заедно със сигурно щеше да има дрязги....

# 74
  • Мнения: 293
Здравейте момичета! Сигурно ще ви се стори странно но аз май повече обичам свекърва ми отколкото самия ми мъж  newsm44 Невероятна жена , прекрасен човек , много се обичаме и уважаваме , много е разбрана , никога не дава съвети без да и се искат, никога не се меси в отношенията ни, винаги гледа и двете страни, не е пристрастна само защото и е син и просто се разбираме чудесно. Наложи ни се два месеца да живеем при тях , ами какво да ви кажа, переше ми дрехите, кафето сутрин беше готово, гледаше ни и двамата като свои деца - просто изумителна жена !!!! Прекалням се пред нея и и се възхищавам за тактиката..... newsm51

Общи условия

Активация на акаунт