Добро плажно мляко за хора с повечко бенки??

  • 10 244
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
И аз смятам да си взема на VICHY!!
То вече 20-30 лева май не са много... newsm78 Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 017
Много благодаря и аз за хубавата тема. Аз досега съм ползвала Нивеа, но тази година ще си купя на Виши, в крайна сметка разликата в цената не е толкова голяма, но пък разликата в качеството е, сигурна съм в това.

# 17
Според мен фактора за такава кожа трябва да е поне 40. Добрата защита от слънчевите лъчи е много важна. Преди 2 години оперативно си махнах няколко бенки,защото много ме дразнеха, и тогава дерматоложката ми препоръча слънцезащитните кремчета на RoC. И оттогава им станах фен. Сега използвам за лице с фактор 50+ и соя срещу петна, и за тяло-с фактор 40.

# 18
  • Мнения: 7 474
Аз миналото лято ползвах Нивеа 30 фактор,
доволна съм  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 2 019
Също имам проблемна кожа и съм изключително доволна от Виши 60 фактор.  Hug

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ще използвам темата, за да попитам за мнението ви за Юсерин и Амбре Солер на Гарние.

Аз съм ползвала Амбре Солер дълги години, допреди да го спрат, и бях изключително доволна от него, но гледам, че в момента отново е на пазара.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 019
Аз не съм ползвала Амбр Солер на Гарние - кой е най-вискоият фактор и каква е цената?

# 22
  • Мнения: 3 675
Аз имам много бенки по ръцете.Те не са точно бенки, но хемангиоми, които с течение на времето потъмняват.Всеки ден като е по-слънчево си мажа само ръцете с крем на Орифлейм със защитен фактор 30.

# 23
  • Мнения: 1 313
Мажа се с висок фактор, и след 11:30 съм само под чадъра. Пак имам чувството, че се увеличават, но явно съм предразположена и съм се примирила. Confused

# 24
  • Мнения: 30 965
Чудя се коя марка да избера. Спряла съм се на 30 фактор. Колебанията ми са за Гарние, Клиник, Ла Рош-Позе, Piz Buin. Какво ще ме посъветвате?

# 25
  • Мнения: 78
Аз съм за Piz Buin. Чудесна марка, много добри продукти. С тях не съм имала проблеми с кожата, макар че обичам да седа доста на плажа. Не само предпазват от слънцето,но и хидратират кожата.

# 26
  • Мнения: 30 965
Абе, скъпички са бе. Joy

# 27
  • Мнения: 289
Според мен фактора за такава кожа трябва да е поне 40. Добрата защита от слънчевите лъчи е много важна.

Абсолютно подкрепям Peace Аз също съм с много бенки по тялото и мой познат кожен лекар-онколог ме посъветва никога да не се излагам на слънце без поне фактор 30. Така че за по-сигурно използвам 40-50+. Вярно, че така не мога да добия кой знае колко смислен тен така, ама поне ограничавам риска да стане фатална беля.    

# 28
  • Мнения: 156
Това, че с по-висок фактор не може да се почернее е една от най-големите заблуди. От десет години ползвам поне 30-ти фактор и винаги почернявам, дори и на сянка. Вярно е, че кожата ми е предразположена към по-лесно потъмняване, но фактора на маслото не оказва толкова голямо влияние.

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и аз съм от калинките Rolling Eyes много е гадно и неприятно.
на всичкото отгоре след бременността някои от красивите ми бенки станаха релефни Close
не съм фен на Нивеа но чета хубави неща за слънцезащитните неща и май ще си взема. не ми се дават 30-40 лв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт