Пътят на душите

  • 12 678
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 325
Момичета на тези от вас които не са чели тази книга горещо им препоръчвам да я прочетат!Тя е в две части.Първата част е Пътят на душите, втората Следите на душите.Втората част може да се свали и от интернет.

# 1
  • Мнения: 273
аз я намерих по интернет.авторьт е МАЙКЬЛ НюТЬН.струва 9 лв.смятам да си я купя.

# 2
  • Мнения: 2 849
Книгите са много добри и аз ги препоръчвам.Имаше теми за тях преди време ,мисля в клюкарника .

# 3
  • Мнения: 210
и двете могат да се свалят от тук  http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=400&LangID=0&Letter=*

# 4
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Благодаря ви mari_rus и  baioly.От два дена вече чета първата книга и някак си се чувствам малко по спокойна,потвърждават това в което аз вярвам.Дано е истина.Доста отговори намерих на въпросите който се въртят 6 месеца в главата ми.
Сега вярвам,че когато настъпи моя час  Криско ще ме чака да ме посрещне и че вече няма болка там където е.
 Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Утехата е, че децата ни не са изчезнали и че ще се съберем с тях отново.

Осъзнаването, че цялото страдание не е напразно, а има смисъл и цел.

Свикването с мисълта, че тежките моменти в живота ти са избрани и планирани от теб самия.

Изместването на фокуса от материалното и общестевно прогресиране, от спазването на стандартния сценарий "детство-ясла-градина-училище-университет/работа-сватба-деца-пенсиониране" към много по-разнообразни възможности.

Ами май това ми дадоха тези книги, както и други подобни. Дано и на вас донесат същата утеха, както и на мен.   bouquet

# 6
  • Мнения: 227
  искате ли да поговорим за смисъла на избора ни да сме тук и сега,аз още търся го,осъзнавам,че трябва да науча урока,който сама съм избрала,само дето лутам се и не съм открила за себе си кой точно е моят урок ...

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
  искате ли да поговорим за смисъла на избора ни да сме тук и сега,аз още търся го,осъзнавам,че трябва да науча урока,който сама съм избрала,само дето лутам се и не съм открила за себе си кой точно е моят урок ...
това не може да се предаде лесно в думи
смисълът на живота е в самияя живот - бил той красив или грозен, здрав или не, весел  или тъжен, пълен с щастие или болка....
аз стигнах до този извод - предопределенаа ни е съдба и вървим по своя път, същото важи за всеки - дори новородено бебе...дадено ни е да се срещнем и опознаем...и да си идем...къде късно, къде рано...няма подходящо верме нито за раждане и нито за умиране...има просто време - дали малко, дали много - така ни било писано...
писано ни е да сме щасливи или тъжни...това е живота, а смисъла на всичко е живота - да минеш по най-добрия и достоен начин през него

# 8
  • Мнения: 227
  Да catnadeen,напълно съгласна съм с теб,че трябва да изживеем живота си по най-добрия и достоен начин,независимо от всичко случващо се в дните ни,но аз винаги съм се питала,ако всичко ни е предопределено - аз мога ли и как да променя посоката на вятъра от днешния си ден,въпроси много имам в душата си и отговори търся в дните си,не много чела съм за живота ни преди и след днес,ще съм безкрайно признателна да ми препоръчате литература по темата.
 Благодаря!  newsm51

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила, пис8ано е много
едни считат че от нас зависи...
аз лично за себе си реших, че живота е предопределен, ние можем в малка степен да променим нещата...но имаме и винаги избор, а той насочва живота ни в една или друга предопределеност....
много рядко можем коренно да изменим нещата...но за кратко и после плащаме скъпо за това удоволствие
общо взето това е моето виждане

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
тибетска книга за живота и смъртта
Согиял Ринпоче
ето тук http://www.izvorite.com/

# 11
  • Мнения: 2 172
Момичета на тези от вас които не са чели тази книга горещо им препоръчвам да я прочетат!Тя е в две части.Първата част е Пътят на душите, втората Следите на душите.Втората част може да се свали и от интернет.

Страхотни са, преди няколко години ги открих и внесоха такова спокойствие в мен. Вярвам им.

  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 172
тибетска книга за живота и смъртта
Согиял Ринпоче
ето тук http://www.izvorite.com/
Тежка е за четене, но е една от любимите ми. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт