Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,скъпи момичета!
Интересува ме мнението Ви за Ватев и Еврев. Има ли забременели чрез инсеминация или инвитро при тях. какво им е отношението към пациентките си? абе всичко би ми било от полза. Личната ми лекарка ми го препоръча. Иначе съм от Варна, но тук не можаха да се справят с нас .
Цитирай

Предвид на опита, който придобих с инвитрото - 6 опита, имала съм среща и с д-р Ватев. Ако трябва да бъда откровена, не я повторих. В България съм била при д-р Йосиф Димитров, д-р Табакова, д-р Валерий Йорданов и д-р Стефан Тодоров /в Байройт - Германия/. За всички тези специалисти имам мнение, което е положително, с изключение на д-р Табакова, но за д-р Ватев бих казала - странна птица и не искам да Ви казвам отидете или не, но имайте едно наум и по-важното е  дали Вие ще се почувствате в сигурни ръце или не. Той е лекар, но не е гинеколог, поради тази причина според мен изпитва някакви комплекси - непрекъснато се изказва доста грубо и не ласкаво за гинеколозите, които се занимават с инвитро. Каквото и да решите, от сърце Ви желая успех!
Цитирай

все още от тъмната страна

Madlen_133  не го препоръчвам,"клиниката" му няма никакви условия - правя сравнение и не бих отишла пак при него.Друго не искам да коментирам,няма и смисъл.Но избора е твой и какъвто и да бъде ти желая успех
Цитирай

София

силно негативно.

потърси по ключова дума "Ватев" във форумите на Зачатие - www.zachatie.org/forum - и виж какви истории ще изскочат.
а лицето Еврев по едно време обичаше да се преструва на пациент и да пише злословия във форумите против колегите си от други клиники.

личната ти лекарка или им е роднина или живее с информация от преди 20 години, когато Ватев е измайсторил първото бебе ин-витро у нас. от тогава нещата са много променени.

във Варна имаше много силен екип, софиянки дори пътуваха до Варна, а ти си тръгнала в обратна посока. при кого си ходила във Варна, дето не е успял да ти помогне, изчерпа ли възможностите там?
Цитирай
Благодаря на всички Вас, които ми отговорихте!
След прочетеното в ЗАЧАТИЕ ( както ме посъветва JAM )- останах направо поразена от писаното там.  Побиха ме тръпки от историята на bubata . Бяхме решили с мъжа ми да си запишем час при тях за след лятото, но след всичко което изчетох- няма да ни стъпи крачето там.
Личната ми лекарка ми каза за тях , защото една нейна пациентка ходела при тях преди време  и и казала,че са добри. Те и помогнали.
Цитирай

Личната ми лекарка ми каза за тях , защото една нейна пациентка ходела при тях преди време  и и казала,че са добри. Те и помогнали.

Със сигурност има хора, на които е помогнал. Естествено, че след положителен резултат си готов да забравиш всичко. И ние така стигнахме при него (Ватев), защото помогнал на някого. Но не бих повторила. Не бих го и препоръчала на друг. Лекарите не са богове и не винаги успяват да помогнат, но да си лекар изисква повече от това да се наречеш баща на първото инвитро бебе. За Еврев изобщо няма да коментирам.
Желая ти успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.