Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Училища
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Досега не съм видяла почти нищо написано за едно от най-добрите училища в София - 7 СОУ Св Седмочисленици. Моето мнение, разбира се, е субективно, но ако се разровим в статистиката от по-далечно и не толкова далечно минало, ще видим едни доста респектиращи резултати на успеваемост на завършилите училището в по-нататъшната им академична и професионална реализация.
Тази година се навършват 20 години откакто завърших 7ма гимназия - випуск 1988г. - и може би това е повода да съм настроена романтично към "училището любимо"  Love
Ако тук има някой бивш, настоящ или бъдещ възпитаник на 7мо, ще се радвам да споделим мисли  Very Happy
Цитирай

София

Съпругът ми го е завършил, 1 или две години след тебе. Винаги е говорил с обич за училището, класната и приятелите си  Smile
Цитирай

София

Поздравете съпруга си  Very Happy
Вероятно сме имали едни и същи преподаватели - Наков, Иванчев...

Сега се сетих и за група Швепс от 7мо с фронтмен Дони...
Цитирай

7-мо не е това, което беше. От онова време е останала май само Михайлова - история. Аз съм випуск 89. Двете момичета на (все още) съпругът ми (в развод сме) бяха там. Всъщност малката тази година е абитуриентка, а голямата го завърши преди 2 години. Тъй като живеехме заедно имам доста преки наблюдения и впечатления за това училище, естествено пречупени през погледа на децата, но не са положителни в никакъв случай.
В момента моето голямо момиче е 7ми клас и не смятам 7мо да ми е в списъка с желания за училища. Еее, ако се наложи да избирам между някое квартално и 7мо, есествено 7мо ще избера, но не защото е елитно, а защото е в центъра и все пак средата й ще е малко по-добра, по простата причина, че много хора го мислят за елитно и се подвеждат да записват децата си там. Аз не намирам нищо елитно в това училище и се моля да не стигам до размисли дали да включа 7мо в списъка. Но какво ще покаже гарджето на изпита е друга тема. Тогава ще го мисля и ще ми е много мъчно, ако ми се наложи да взема това решение. Лично мнение.
Цитирай

София

Дъщеря ми е там в 5-ти клас.
Нямам поглед върху други училища, но сравнено с кварталните е доста по-добре.
Делева и беше госпожа от 1 до 4 клас и децата много я харесваха, както и родителите.
За гимназиялния курс обаче не съм сигурна дали ще продължи. Все още не знае на къде да се ориентира, но вероятно няма да е там.
Цитирай

sofia

7-мо не е това, което беше. От онова време е останала май само Михайлова - история. Аз съм випуск 89.
Аз завърших 96, а сестра ми 2003. Още по мое време добрите учители (в гимназията) бяха пред пенсия. И аз и сестра ми получихме добра езикова подготовка.
Спомням си Ранова по английски, класната ми Додова(химия), Ангелова по математика, гореспоменатата Михайлова
Цитирай

Ранова Laughing Laughing LaughingТя е супер и човек и учител, според мен. Имах щастието да ми бъде класна. Само че тя е отвратените от ставащото в това училище и още преди 3 или 4 години се махна и сега е в 18то. Но тя е и университетски преподавател, жената е просто много точна и няма нужда да се занимава с елементарни и кофти хора, като тези, които са останали в това училище. Естествено, че това си е мое мнение, но те нещата от към главата се вмирисват, поне аз така съм чувала, че хората казват.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.