Iskam da otvoria magazin za bebeshki i detski dreshki v Germania.

  • 4 818
  • 23
  •   1
Отговори
Jiveia ot dosta vreme v Germania i ot otdavna imam ideiata da otvoria magazin za bebeshki i detski drehi tuk. Zapochnah da se informiram po tozi vapros i ako vsichko varvi dobre iskam da otvoria magazina sled okolo 4-5 meseca. Obrashtam se za pomosht kam vsichki mili mami i "ne" mami. Triabvat mi hubavi i kachestveni turski i balgarski firmi za dreshki. Pishete mi, molia, molia.......

# 1
  • София
  • Мнения: 1 391
Чуденса идея  bouquet Пожелавам ти успех. А сега като мама, мога да ти кажа две турски фирми с много качествени дрешки - Fuar и Aziz (мисля, че така се пишеше).

# 2
Mersi, imash predvid "Azizbebe"?, a drugata shte ia potarsia v google. Grinning

# 3
  • Мнения: 87
аз се сещам за едни турски дрешки Rodikids...или беше само Rodi? :newsm78

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Мислиш да залееш немския пазар с некачествени бг дрешки Mr. Green за мен това е лудост,но ти пожелавам успех Peace

# 5
Ne mislia da prodavam bokluci, ne che tuk niama  Mr. Green! Iskam hubavi i kachestveni dreshki, osven tova se svarzah tuk s firma KANZ-te imat super gotini dreshki  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
говоря за бг дрешките,иначе KANZ наистина са качествени Peace

# 7
  • Мнения: 7 605
Канц ги продават на всякъде  Thinking
В кой град Ще е?

# 8
  • София
  • Мнения: 938
Чуденса идея  bouquet Пожелавам ти успех. А сега като мама, мога да ти кажа две турски фирми с много качествени дрешки - Fuar и Aziz (мисля, че така се пишеше).

Fuar работят с веригата Baby-Walz. Аз съм купувала оттам бебешки неща с марка Walz, които после тук съм виждала по магазините - едно към едно, със същото качество, но с етикет на Fuar. 

# 9
  • Мнения: 7 605
аз се сещам за едни турски дрешки Rodikids...или беше само Rodi? :newsm78

http://www.rodijeans.de/  има ги ве4е в Германия  Wink

# 10
Magazina shte e v Münster, blizo e do Dortmund. Ima naistina navsiakade Kanz dreshki, obache mislia che taka e i s drugite firmi. Chovek triabva prosto da imma silna volia, dobri idei i da se svarje s podhodiashtite firmi. Osven Kanz, Azizbebe, Bebetto, s koi firmi oshte shte mi preporachate da se svarja, vse pak triabva da pasvat kam tezi. Moje da sa ot BG, nemski ili pak turski, stiga da sa gotini i na normalni ceni. 

# 11
  • Мнения: 7 605
Ли4но аz бих питала в немски форум, все пак немски мами (майки живуЩи в Германия) Ще купуват стоката, важното е ТЕ какво искат  Peace

Ли4но аz бих добавила холандските марки, не ти е дале4е до Холандия, иди да видиШ там какво има. Приятелката ми има магаzин zа дрехи zа деца, нови и окаzион, в Заарланд и паzарува нови дрехи от Холандия.

# 12
Kak da se svarja s taia firma Fuar. Az veche im pisah, no vse oshte niamam otgovor? newsm78

# 13
Mersi, tova e dobra ideia  Peace
Mojesh li da mi preporachash niakakvi Holandski marki dreshki?  newsm78

# 14
  • Мнения: 7 605
Намери холандски сайтове zа дрехи най добре, аz ли4но не съм купувала и не мога да препоръ4вам. Най добре иди на място,око да види, ръка да пипне.

И моля те, пиШи на кирилица  Peace

Общи условия

Активация на акаунт