Отоци в краката

  • 1 471
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Здравей Мила!
Не искам да те плаша,но и аз имах същият проблем и се наложи да ми направят спешно секцио.

Е, това е било най-вероятно, защото оттичане на крайниците изведнъж и високо кръвно можа да се признаци на пре-еклампсия, което е опасно състояние, ама не е задължително да е това. Не се стряскай, отиди си на преглед все пак, и ако няма нищо необичайно,  сложи краката в леген студена вода, помоли някоя добра душа да ти направи един хубав масаж на краката, и намали солта в яденето.

# 16
  • Мнения: 1 108
Здравей
Не се притеснявай.Аз като влязох в седмия месец и на мен започнаха да ми се подуват краката.Изследванията ми бяха нормални.
Моят съвет е да не седиш дълго време права и седнала .По - добре е да вървиш отколкото да седиш. Когато имаш време винаги си вдигай краката на стената за около 15- 30мин.Страаааашно мноого помага.Вярно , че и сега жегите започват да си казват думата.
Също така вечерно време спи като слагаш под краката си една камара от одеала - целта е колкото се може по - нависоко да бъдат.
Не се притеснявай - ако изследванията ти са нормални , няма от какво да се притесняваш.

# 17
  • Мнения: 529
Малко се стреснах от това спешно секцио #Crazy та аз съм в 6 месец ooooh! Дано не се получи нещо такова Praynig
Резултатите от урината ми показаха белтък - отрицателен. Това ме успоои. Предписаха ми Магнерот и високо вдигнати крака и действително има резултат. Голяма паника съм Embarassed

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Споко Wink, на мен също много ми отичаха краката. Аз качих 28 кг. Sick; аз много ходех пеша, за да поспаднат отоците, това също помага, а е и полезно Wink, особено я 9-ия месец

Леко бременеене и от нас Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт