Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Велико Търново

Здравейте мили мами!от няколко дена изпадам в голяма чуденка като стане време за излизане,с какво да облека бебка?споделете  какво е подходящото облекло за тези температури.
Цитирай

София

Тениска и къси панталони. Или гащеризон с къси панталони. И евентуално - чорапи. Поне моята дъщеря така излизаше на тази възраст. Винаги боса. Тя е родена в края на април и още на втория и месец жегата беше страхотна. В къщи седеше по памперс, а навън я извеждах както писах по-горе. Задължително и носех някаква тънка памучна жилетка и пелена ако заспи. Бебетата и децата не са по-различни от нас. След като ние ходим по потник, 7/8-ми панталони и чехли (поне аз така излизам сега) не виждам защо бебетата да са по-различно облечени. Вярно, че на пясъчника половината деца са със зимни якета, но пренавличането носи много повече вреда отколкото полза.
Цитирай

Sf

Къс ръкав и тънко панталонче. Задължително шапка и слънцезащитен крем - моята педиатърка ми препоръча на Daylong, имат серия специално за бебета под 1 г., UV фактор 30 - дъщеря ми е с много бяла кожа, иначе може и 20 да вземеш.
Цитирай

Зависи и как си свикнала детето-демек ако е свикнало на по-топло, ива да е с дълго тънко ръкавче и крачоли...все пак не се движи-не тича и играе  Wink..
Нашето дете е родено декември, зимата спим на отворена на терасата врата...та е кален, но всичко е в частност Wink
Цитирай

БУРГАС

Ние се обличаме с боди потник, тънка блузка с дълъг ръкав и тънко долнище с дълъг крачол. При нас доста си подухва и ме е страх все още да я разголя с къс ръкав Peace.
Цитирай

София

Зависи колко ти е открита количката. Ако е с кош за новородено може да е по - съблечено.
Иначе винаги боди с къс ръкав или потник, блузка с къс ръкав и къси панталонки или панталонки 7/8.
Чорапки според твоята преценка, аз винаги си имам в количката - обвам, събувам....
Отгоре го завивах с тънка пелена - колкото да не изгори от слънцето.
Винаги му нося и нещо връхно за обличане, дори и да е тъничко.
Цитирай

в Надежда-та

Ми не знам при вас как е времето, но при нас си е лято вече. Обличам го с тениска и къси панталонки, чорапи и маратонки (5м)
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Аз го обли4ам още с дьльг рькав и кра4ол,но гледам да са тьнки,отдолу боди с кьс рькав
Цитирай

София

Аз го обличам още с дълго ръкавче и крачолче, защото го разхождам в парк, а още като влезем ми става хладно. Само днес му махнах чорапките за малко.
Цитирай

Аз го обличам с боди с къс ръкав и къси панталонки
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Зависи от много неща... но аз не излизам в горещините, защото не ги търпя... или сутрин по-раничко или след 18 часа... И винаги имам и по-тънки дрешки и такива с дълго ръкавче и завивка... общо взето, целият гардероб е отдолу в коша...  Crazy
Цитирай

Sofia

Принципно при температура 25С и отгоре бебето трябва да е по къс ръкав. Иначе ние се обличаме с боди с 3/4 ръкав, панталонче и евентуално тъничка жилетка за всеки случай Crazy
Цитирай

Варна

Моят принцип е както съм облечена аз,така е и детето.Спазвам го още от раждането.Само така децата не се изнежват.Няма значение дали е на 3 месеца или на три години.
Цитирай

София

Боди с къс ръкав и къси панталони. 
Цитирай

В райската градина

Първо зависи каква ви е количката. Ако е в кош за новородено - както ти си облечена, ако е в по-отворена количка + една дрешка. Например ти си с дънки и тениска. Бебо да е с дънки, боди и тениска. Когато вече почне да се движи повече, да е по-дейно, тогава го обличай както ти си облечена. Това е съветът от педиатърката ми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора