Рецепта за спагети

  • 5 625
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте!Може ли да дадете идеи/рецепта/ за спагети куатро формаджи ,така ми се ядат ,а искам да си направя в къщи,а не да ходя по заведения Crazy!

# 1
# 2
  • Мнения: 22 867
Здравейте!Може ли да дадете идеи/рецепта/ за спагети куатро формаджи ,така ми се ядат ,а искам да си направя в къщи,а не да ходя по заведения Crazy!

Ето една рецепта.

# 3
  • Мнения: 165
много ви благодаря мацки  Hug newsm51

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И като ги направиш, чакаме отзиви!  Peace

# 5
  • Мнения: 118
и аз имам една рецепта за спагети може да не се същите които на теб ти трябват но са много вкусни (приготвяхме ги в заведението кадето работех)
1 пакет спагети
300гр. течна сметана
пилешко филе
няколко гъбки (може и стерилизирани)
пресни чушки (може и без тях)
горчица, къри
топено сирене
черен пипер
изпържва се месото(оцежда се ако има пуснала водичка), след което се прибавят чушките,гъбките, после се слагат сварените спагети
прибавя се сметаната, топеното сирене, горчицата, къри и черния пипер
дамо да ти хареса  Grinning

# 6
  • Мнения: 165
 Hug   bouquetсряда или четвъртък ще направя и задължително ще споделя как са станали   chef

# 7
  • Мнения: 99
Моята рецепта която си правя у дома е следната: запържвам една глава лук, слагам кайма ( кога как имам), като се запържи каймата добре слагам малко черен пипер и изсипвам доматено пюре. Като се позгъсти малко подправям с малко копър (сух или пресен), розмарин а съвсем накрая преди да сваля от котлона добавям счъкан чесън. Вече сварените спагети в пилешки бульон изцеждам и изсипвам в соса, разбърквам добре, слагам в голяма чиния, поръсвам "пармезан" и сервирам   chef

# 8
  • София
  • Мнения: 140
Бързи, лесни и вкусни спагети за изморени мами и гладни лами Mr. Green
Продукти:1
кутия русенско варено
2 с.л. доматено пюре
1/2 пакет спагети /3 порции/
кашкавал на вкус
пресен магданоз, черен пипер на вкус

Запържвам русенското варено за около 10 мин и добавям доматеното пюре и черният пипер.Пържа още 5-7 мин.През това време съм сварила спагетките и съм ги разпределила на порции, върху тях слагам от готовата смес предварително поръсена с пресен магданоз и настъргвам кашкавал.Това е.С тях чудесно върви хубаво червено винце и зелена лека салатка.
Разбира се винаги можеш да добавиш и други любими продукти, но аз ги правя точно по този начин и стават много вкусни. cook

# 9
  • Мнения: 1 731
Ураааааааа,точно тези спагети с три вида сирена бях замислила за днеска. Party Party Party
Тенкс,мацки.Страхотни сте както винаги.  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 731
Единия член от семейството ги гледа подозрително,незнам как ще реагират другите двама. Mr. GreenКато са свикнали с червения сос и това е. #Crazy
На мен ми харесват много ама дано не стане аз да си ги ям ,че са цяла тенджера. ooooh!
Благодаря още веднъж.  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 27 524
Ненавиждам т.нар. спагети болонез, лазаня болонез и всякакви доматено-червени сосове  Twisted Evil Обожавам белите-сметаново-сиреняви неща   chef

Общи условия

Активация на акаунт