Как и къде съхранявате бялата си козметика?!?!

  • 1 741
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Току-що прочетох,че бялата козметика,особено летните месеци трябва да се съхранява на хладно/в хладилник/ и,че най-ефективни съставките били 3 месеца след отварянето.Не го бях чувала досега и ме хвърли в размисъл Embarassed
Вие къде държите кремовете си,маските и тн,м?

# 1
  • Мнения: 7 723
...
Вие къде държите кремовете си,маските и тн,м?
По рафтчета и шкафчета Wink

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моя крем го изхарчвам точно за 3 месеца.
маска - отварям, ползвам и хвърлям. ползвам от тези за еднократна употреба.
съхранявам в банята, до четката за зъби. употребявам крем точно толкова пъти колкото използвам и четката си.

# 3
  • Мнения: 4 292
Нищо не съхранявам в хладилник. Бързо ми заминават продуктите, държа ги предимно в банята и по шкафчетата на тоалетката ми.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
В шкаф  Wink

# 5
  • Мнения: 2 448
Aми то нищо не ми се задържа повече от 3 месеца от кремовете, дори някои по бързо си заминават. Предимно в банята ги съхранявам, много рядко слагам нещо е хладилника , само в най големите жеги.

# 6
  • Мнения: 3 830
Да, истина е. Бялата козметика се съхранява в хладилник, за да се запази по-дълго време.

Каквото мога, тъпча в хладилника, но не мога всички туби, шишенца, флакончета да събера там.

Държа на студено предимно плажни млека и продукти, чиито срок на годност не е много дълъг. Peace

Останалата бяла козметика държа в шкаф.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 1 825
Имам само един хладилник, иначе бих.

# 9
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Знам, че за някои продукти е препоръчително да се държат в хладилник (поне през лятото), но не  го правя.  Thinking

А иначе съм виждала жени да си държат в хладилника дори плажно мляко и спирала  Wink

# 10
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Имам си мой шкаф и всичко там..

# 11
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Имам си мой шкаф и всичко там..

 Peace

# 12
  • Мнения: X
На сухо , тъмно и проветриво място Laughing

# 13
  • Мнения: 1 081
Пък аз на етажерката в спалнята  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 812
в шкаф в банята

Общи условия

Активация на акаунт