Новите модни тенденции в обзавеждането - 4

  • 27 786
  • 270
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 544
Ами май съм първа  Rolling Eyes нямам каво да пусна за съжаление ,но следя много редовно темата  Hug

# 2
  • Мнения: 4 380
На мен пък Гугъла ми показва лого, свързано с първия лазер.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 710

Първият лазер беше преди няколко дни тук ( Ит), в деня на лазера или нещо такова.

С която вметка всъщност се записвам и ви пожелавам спорна, слънчева и радостна седмица!

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 810
Вместо само запис, да се подмажа на Рия като й кажа, че ми харесва как цветово координирано си подбира картинките в аватара  Grinning Peace

# 8
  • Мнения: 2 379
Hello girls. Simple Smile
И аз нямам нещо забележително, с което да се запиша...

Освен да ви се похваля, че видях наживо изродската лампа-кон на Moooi. Mr. Green



Заекът-лампа и той беше там, но прасето-масичка го нямаше. Joy
Всичките приятели са в реални размери. Конят също.


Срещата се случи на един купон в новия шоурум на Мартиком, който е страхотен - на последния етаж на една бивша фабрика в центъра на София.

Като за Рия имаше няколко фотьойла на Patricia Urquiola Wink
... + други много интересни и красиви неща. Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 22:30 от sciura piccolina

# 9
  • Мнения: 6 039
Пиколина , и аз там се срещнах с коня и страшно много го харесах. дори го предвиждам за един проект, но да видим дали ще се приеме идеята.
Складът на Мартиком много ми хареса, не исках да си тръгвам. Намира се на последния етаж на бившата печатница за паспорти.
Ти пеша ли се качи или с асансьора Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А поздрави от мен забрави да й предадеш, нали.  Crossing Arms


Кажете ми къде е най-добре да качвам снимки, че мултиплая много ме дразни с този надпис.
Rolling Eyes

хаааа, тя пита специално за теб Joy

снимки си качвам във
http://www.flickr.com

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Значи, като тръгна за Софето, пак ще ми обясните къде е.  newsm78

Тази лампа видяхте ли я?


http://images.rianaria.multiply.com/image/2/photos/23/600x600/62 … amp;nmid=93167530
http://images.rianaria.multiply.com/image/2/photos/23/600x600/60 … amp;nmid=93167530

Много практично. Laughing


Мда, отивам да се преборя с Flickr. Thinking

# 11
  • Мнения: 2 379
Пиколина , и аз там се срещнах с коня и страшно много го харесах. дори го предвиждам за един проект, но да видим дали ще се приеме идеята.
Складът на Мартиком много ми хареса, не исках да си тръгвам. Намира се на последния етаж на бившата печатница за паспорти.
Ти пеша ли се качи или с асансьора Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Качих се пеша, понеже на входа не забелязах асансьора. А вътре е баш по средата и тогава вече го забелязах, де. Laughing
И на мен много ми хареса там! Heart Eyes Party Grinning
Не знам как точно е замислено мястото, но според мен купоните там са част от замисъла, тъй като ми направи впечатление, че към озвучаването е подходено доста сериозно. Wink
Малена, ако клиентката ти се казва Пипилота Виктуалия, мисля, че ще се приеме идеята. Wink
Riа, уча, как да не уча?! Вчера правихме 2 контролни и пак бях най-умната от всички. Mr. Green Вече взе да не ми прави впечатление даже. Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Вий, двечките нещо много се размечтахте по коня. hahaha

И как не ми свихте нещо за спомен. Crossing Arms

Я кажете какво има на Patricia Urquiola и на какви цени?

# 13
  • Мнения: 4 380
Това ТУК е една баня от 70-те години. Погледнете много добре подовото покритие!

Тази шарка в момента е АДСКИ актуална. Намираме я навсякъде- от дамаски и до спално бельо.

п.с. Коня е отвратителен. Малена, защо не му предложиш кравичка- така ще е и по-в крачка с модата. Joy

# 14
  • Мнения: 6 039
и аз мислех така за коня, преди да го срещна....

влюбих се в него и особено в щампата на задника му, както и на чорапите, с които беше обут.
абе харесва ми, искам го даже за себе си, но засега не живея в сграда с 4метрови тавани /а би трябвало/ Joy

Общи условия

Активация на акаунт