Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора

София

Здравейте

Искам да ви попитам  оставяте ли през нощта дрешки навън да съхнат  на едногодишните ви деца
Цитирай

София

поредните щуротии на бабите,нали?
вече сте големи-това е за бебета Crazy
Цитирай

Бургас

Да оставям ги.
Цитирай

UK, Harlow/София

Здравейте

Искам да ви попитам  оставяте ли през нощта дрешки навън да съхнат  на едногодишните ви деца

Не, вещиците ще ги урочасат Flutter.Естествено, че ги оставям, просторите са за това.
Цитирай

София Люлин 10

Разбира се Smile
Цитирай

Пловдив

Когато е топло ги оставям, обаче през зимата в никакъв случай.
Защото около нас мнозинството се топлят с печки и от пушека дрехите замирисват ужасно.
Цитирай

Бургас

Не ги оставям въобще на терасата защото с татко му пушим на нея, особено вечер като смеси в къщи Very Happy
Цитирай

Това са глупости,оставям ги !
Цитирай

Защото около нас мнозинството се топлят с печки и от пушека дрехите замирисват ужасно.
Да, и на мен ми се е случвало зимата дрехите да миришат после ужасно на пушек. Затова понякога дрехите на детето дори не съм ги изкарвала навън, топлим се на газ и ги слагах на радиаторите. Сега ги оставям през нощта, да.  Laughing
Цитирай

Разбира се, че ги оставям. Само през зимата внасях  простира вътре, за да не се вмирисват на пушек и да не замръзват.
Цитирай

Стара Загора

ДА Peace
Цитирай

Естествено че ги оставям Peace Къде да ги занеса ако са мокри? Да няма да ги нахвърлям по дивана и столовете я..... Naughty
Цитирай

Да, оставям ги.
Цитирай

Враца

Не ги оставям, но не защото вярвам в суеверия, ми понеже сме в къща и незнам кой кога от комшиите е решил да вари компоти или просто да си изгори трупаните в двора боклуци Sick. Аз и нашите гледам да не оставям.
Цитирай

Stara Zagora

Разбира се, че ги оставям. Само през зимата внасях  простира вътре, за да не се вмирисват на пушек и да не замръзват.
Аз също само тогава ги внасях
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора