Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 май 2008, 11:33 ч.

Сайонджи масаж- къде във Варна?

• 1 087
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
Някой знае ли къде във Варна се прави такъв масаж/Сайонджи масаж/ или пък някакъв друг масаж помагащ при гръбначни проблеми?

# 1
  • Тук и Сега
Кумата ми е кинезитерапевт,работи на частно обаче.Преди работеше в дома за деца във Виница и там  правеше масажчета на децата.Не нам дали се занимава с този.Ако искаш ми пиши на лични да ти дам телефони и после е най-добре да се срещнеш с нея и тя да ти обясни какво може да се направи.

# 2
  • София
Кумата ми е кинезитерапевт,работи на частно обаче.Преди работеше в дома за деца във Виница и там  правеше масажчета на децата.Не нам дали се занимава с този.Ако искаш ми пиши на лични да ти дам телефони и после е най-добре да се срещнеш с нея и тя да ти обясни какво може да се направи.

Мисля че мъж по добре би се справил с такъв масаж и всякаква друга мануална терапия.
Това са масажи при които е нужна сила.

# 3
  • Тук и Сега
При масажа не е нужна сила,използват се специaлни похвати,които оказват натиск,без масажиста да се напряга излишно,но отстрани изглежда по друг начин.

Както искаш.Просто ти предложих.Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт