Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 19 май 2008, 11:33 ч.
  • Преглеждания  1 064  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • София
Някой знае ли къде във Варна се прави такъв масаж/Сайонджи масаж/ или пък някакъв друг масаж помагащ при гръбначни проблеми?

Реклама
# 1
  • Тук и Сега
Кумата ми е кинезитерапевт,работи на частно обаче.Преди работеше в дома за деца във Виница и там  правеше масажчета на децата.Не нам дали се занимава с този.Ако искаш ми пиши на лични да ти дам телефони и после е най-добре да се срещнеш с нея и тя да ти обясни какво може да се направи.

# 2
  • София
Кумата ми е кинезитерапевт,работи на частно обаче.Преди работеше в дома за деца във Виница и там  правеше масажчета на децата.Не нам дали се занимава с този.Ако искаш ми пиши на лични да ти дам телефони и после е най-добре да се срещнеш с нея и тя да ти обясни какво може да се направи.

Мисля че мъж по добре би се справил с такъв масаж и всякаква друга мануална терапия.
Това са масажи при които е нужна сила.

# 3
  • Тук и Сега
При масажа не е нужна сила,използват се специaлни похвати,които оказват натиск,без масажиста да се напряга излишно,но отстрани изглежда по друг начин.

Както искаш.Просто ти предложих.Успех!

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт