Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Анкета

Шишетата на коя фирма избрахте за своето бебе?

Въведи твоя глас

Моля мамите с опит да ми кажат шишетата на коя от двете фирми са по-добри. Клонях повече към Chicco, но виждам че има и доста доволни от Avent. Иска ми се също и помпата ми за кърма да бъде на същата фирма, на която са и шишетата. Така, че моля за съвет   bouquet
Цитирай

Бургас

Аз ползвах и още ползвам на Чико.Много съм доволна.На Авент имам само чаша с накрайни и тя е хубава  Smile И двете марки са добри, въпрос на вкус  Peace
Цитирай

Пловдив

Шишетата и помпата са ми на Авент. Доволна съм  Peace
Цитирай

Ползвам залъгалки и шишета на Чико.Авент не съм ползвала.
Цитирай

София

Моят бонбон не иска и да чуе за чико, купих, но не ги ползваме, формата на биберона на авент му допада повече и залъгалките са ни авент!  Peace
Цитирай

София

Ползвам Чико и ми допадат. Но на Би-фрии са най добрите, само дето имат много части за миене.
Цитирай

varna

Ползвам само на "AVENT",много съм доволна .Peace
Цитирай

Харесват ми и двете, немога да преценя, но гласувах за Авент, защото аз ги ползвах повече тях. Имала съм и от двете марки, но като грамаж поне в нашата аптека тука имаше само на Авент това което ме устройва като количество а и биберон.
Цитирай

здравейте и за моите момчета съм купувала и от двата вида, дори и от други марки, но те сами си избраха кои са им по удобни. така че сама ще разбереш като му дойде времето  smile3522
Цитирай

.........но те сами си избраха кои са им по удобни. така че сама ще разбереш като му дойде времето  smile3522
Точно. Аз бях на Авент първоначално заради помпата ми, но Чиковските каукови биберони са много по-меки и синът ми ги предпочиташе Peace
Цитирай

София

Ползвах и двете марки. Като беше мъничко бебе я хранех с Чико, заради меките биберони и по нататък почнах да ги редувам, като стана на годинка някаде започнах само с Авент и досега сме си стях. Доволна съм, но като че ли на Авент самата пластмаса е по устойчива. Едното от шошетата на Чико се счупи, другото почна да ми тече дъното (това кривото) и въобще Чико даде фира няколко шишета. Но това може и да се дължи н аежедневната стерилизация.
Гласувах за Авент все пак.
Цитирай

София, Борово

Ами аз ползвам Чико, Авент, Нуби, Нук и Би фрий.
Чико обаче ми е с бибите на Авент, иначе се дави. Лично аз най-много харесвам Нуби.
Гласувах за трета опция Peace
Цитирай

Ползвам и двете марки  Peace На Чико не съм доволна от бибероните,а на Авент много бързо се захабяват шишетата(при условие,че преди само вода от тях се пиеше Peace).
Цитирай

в Надежда-та

Доволна съм от Чико
Цитирай

Sofia

Авент не съм имала. Ползвам и чико, и нук, дисни, и някакъв анжел, и едни, дето хич не ги и знам какви са, и камера, и какво ли не. Освен в цената друга разлика няма. А държа да подчертая, че имам към 30 - 40 шишета (заедно с тези за вода и сок). И ги ползвам от как се е родил - хранила съм го само с АМ -  единствените, които "дадоха фира" бяха едни "криви" на дисни. Виж, бибите какви са е съществено. Тези, дето вървят с камерата, за нищо не стават.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора