Пет месеца след раждането-силен косопад

  • 4 770
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз минах през това.Покара ми обаче доста нова коса,която стърчеше ужасно.Сега е порастнала около 5-6 см и все едно имам бретон,а всъщност не съм си правила.Не съм слагала никакви специални маски или шампоани.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Абсолютно същия проблем имам и аз в момента - направо ми се свличат кичури коса Crazy. Родих преди 5 месеца близо, а косопада започна преди ололо 2 месеца. Взех си шампоан PHYTO-за косопад, пия Revalid капсули, и като че ли има лек ефект, но все още пада Sad. Вземи си шампоан някакъв, смени го ако не виждаш резултат...и изобщо "помогни" на организма ти да се стегне.И аз си мисля, че трябва да спре този ужасен косопад...все някога Crazy. Определено организмите ни не са се стабилизирали все още напълно. Пиши ако намериш някакво алтернативно решение за тоя гаден косопад.

същото е и при мен  Thinking

# 17
  • Мнения: 339
Имах същия проблем, не ми остана коса и не ми се чакаше да отмине този период. Оправих се с шампоан на Клоран за косопад ( 400мл.- 14лв.), страхотен е.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
Мда, няма да повтарям всички мнения по-горе, но и аз мисля че е нормално и всички ние раждали/кърмили сме се сблъсквали в една или друга степен на този косопад. И все пак отиди на лекар, за свое успокоение или поне подпитай, ей така между другото, педиатъра ви при другата консултация. Все пак е лекар и ще може да прецени има ли нужда от по-сериозно внимание. Иначе аз първите месеци след раждането се мажех с някакви ампули с плацента...доволна бях.

Общи условия

Активация на акаунт