Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

макар че всички сме толкова ефирни,виждам,че ни вълнуват всякакви теми,дори и типично мъжки,като колите,например. Hug
на мъжа ми му се вижда странно да се допитвам до мнението на жени по такива въпроси,но аз си знам,че понякога дори разбираме повече от мъжете.. Blush
моля ви се дайте някакви идейки за модели на коли,защото искаме да си сменим старата с нещо малко по-добро.
тааа..критериите ни са-да е хубава като модел,предпочитаме хечбек,да си е с 5 врати..и да е до 15 000лв..
предлагайте!!!  bouquet
Цитирай

Русе

www.mobile.bg
Цитирай

БЪЛГАРИЯ-СОФИЯ

И в нашето семейство има такава дилема.Аз съм голяма фенка на Ауди А3 ,а мъжът ми предпочита Голф 4.
Цитирай

И в нашето семейство има такава дилема.Аз съм голяма фенка на Ауди А3 ,а мъжът ми предпочита Голф 4.
Е, не е истина- и ние така. Но стана на моето и сега се фукаме с Ауди А3. hahaha
Цитирай

Разград

В нас сме луди на тема volkswagen passat.
Цитирай

out of space

В нас сме луди на тема volkswagen passat.

ох, как го мразяяяя ужасния пасатор Crying or Very sad Confused Sad

Цитирай

а какво мислите за алфа ромео 147?..ако някои се сеща за модела де.. Loveизглежда ми много добре...
Цитирай

а какво мислите за алфа ромео 147?..ако някои се сеща за модела де.. Loveизглежда ми много добре...

алфа Sick
Субару легаси, няма да сгрешите  Peace
Цитирай

Бургас

Нашата семейна кола е мини ван форд галакси.Супер доволна съм широко е има място за багаж.
Препоръчвам
Цитирай

София

А ние с мъжо сме фенове наа Пежо.Сега сме с по- старичък модел, но се надявам скоро  да го сменим с чисто новичко.Дано да стане.
Цитирай

София

Ние на скоро си взехме Алфа Ромео 156-голяма е,има мноого място за багаж,че откакто сме с бебка все ни е тясно Laughing А и не са много скъпи Peace За сега сме доволни Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.