Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Лекарят ми ми каза, че имам трихомони, а на изследването пише анаеробна флора
Момичета, някой знае ли каква е раликата между анаеробна флора и трихомони?
Цитирай

аз съм момченце ама да ти отговоря... разликата е голяма... едното са бактерии другото - едноклетъчни животни... хубавото е че лечението обикновено е еднакво...
Цитирай

София

аз съм момченце ама да ти отговоря... разликата е голяма... едното са бактерии другото - едноклетъчни животни... хубавото е че лечението обикновено е еднакво...
Благодаря ти за отговора! Smile
А кое какво е? Кое са животните и кое са бактериите?
Цитирай

В голямото сърце на Прасчо

Благодаря ти за отговора! Smile
А кое какво е? Кое са животните и кое са бактериите?
Трихомоните са животинките, а другото - бактерии. Лечението не е еднакво - за да се излекуват бактериите, трябва да се отървеш от трихомоните.
Успех! Smile
Цитирай

София

Благодаря ви!
Дано да съм ги махнала каквото и да е  Praynig
В сряда ще разбера!
Цитирай

София

Лечението трябва да се провежда и при двамата или колкота са партньорите. Иначе  ефект няма да има. Преди да ми кажете, че партньорът ви няма оплаквания, отговарям, че при мъже трихомоназата не винаги дава симптоми.
Цитирай

В голямото сърце на Прасчо

Лечението трябва да се провежда и при двамата или колкота са партньорите. Иначе  ефект няма да има. Преди да ми кажете, че партньорът ви няма оплаквания, отговарям, че при мъже трихомоназата не винаги дава симптоми.

Мдам, права си за това. Само да добавя, че докато се лекувате трябва да ползвате презервативи (докато лекарят ви каже, че всичко е ОК и можете да ги махнете), за да не си ги предавате. 
Цитирай

София

Мдам, права си за това. Само да добавя, че докато се лекувате трябва да ползвате презервативи (докато лекарят ви каже, че всичко е ОК и можете да ги махнете), за да не си ги предавате. 
Да, това и на мен ми го каза лекаря, но и че е по-добре без секс.
Дано да съм ги изчистила  Praynig  , че заради тях ми се отлага конозациото Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.